10 Ağustos 2022 Çarşamba

İLKADIM BELEDİYESİ TEMİZLİK ÇALIŞANLARI SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA TEMİZLİK YAPTI

İlkadım Belediyesi temizlik çalışanları sokağa çıkma yasağında temizlik yaptı

Samsun'da sokağa çıkma yasağı nedeniyle İlkadım Belediyesi sokaklarda 11 su tankeri, 40 süpürgeci ve 13 çöp kamyonu ile temizlik çalışması yaptı.

12 Nisan 2020 Pazar 16:37 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesinde belediye temizlik görevlileri sokağa çıkma yasağını fırsat bilerek, cadde ve yollarda temizlik çalışması gerçekleştirdi.


İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan personel, sokağa çıkma yasağı nedeniyle boş kalan cadde ve yollarda temizlik çalışmaları yaptı.

İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdür Yardımcısı Salim Şenoğlu; “İnsanlarımızın ve araç trafiğinin olmadığından dolayı biz bunu fırsat bildik. Bahçelievler Mahallesi çok yoğun bir mahallemiz. 11 tane su tankerimizle dezenfektanlı ve deterjanlı sularla mahallemizde yıkama yapıyoruz. Ayrıca 40 tane de süpürgeci arkadaşımız sahaya indi. 13 tane çöp kamyonu bölgedeki çöpleri topluyor. İnsanların bu konuda titiz olduklarını biliyoruz. Bununla ilgili her türlü mücadeleyi müdürlüğümüz olarak olan gücümüzle veriyoruz. Personelimizin özverisinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu süreçte en büyük tehdit altında olan sağlıkçılardan sonra temizlik işçisi arkadaşlarımızın çok büyük emeği var” dedi.

EVLERE EKMEK SERVİSİ
İlkadım Belediyesi Vefa Timi sokağa çıkma yasağı günlerinde de vatandaşların ekmek ihtiyacını karşılamak için görevlerini sürdürdü. Sürekli hareket halinde olan ekipler, sipariş üzerine fırından ekmek alıp vatandaşın adresine kadar götürdü. Ekmek ücreti dışında bir ücret alınmazken, vatandaşlar yapılan bu uygulamadan memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun polisi sokağa çıkma yasağı nedeniyle aç kalan güvercinlere yem attı

Samsun polisi sokağa çıkma yasağı nedeniyle aç kalan güvercinlere yem attı