23 Mayıs 2022 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR, ANKARA'DAN SAMSUN'A DÖNER DÖNMEZ AYVACIK'TA YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Mustafa Demir, Ankara'dan Samsun'a döner dönmez Ayvacık'ta yol çalışmalarını inceledi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Ankara'dan döner dönmez yine ilçe ziyaretlerine başlayarak, hizmetleri yerinde inceledi.

26 Aralık 2020 Cumartesi 18:20 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Ankara'dan Samsun'a döner dönmez ayağının tozu ile Ayvacık ilçesine gitti, hizmetleri yerinde inceledi.


Geçtiğimiz günlerde Ankara turu yaparak Bakan Mustafa Varank ve ASELSAN ile görüşmelerde bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir, Cumartesi günü Samsun'un Avyacık ilçesine gitti. Avyacık İlçe Belediyesi Başkanı Halil Kalaycı ile birlikte ilçede sürdürülen yol çalışmalarını inceleyen Mustafa Demir, Avyacık ilçe merkezine 37 kilometre uzaklıktaki Çökekli mahallesinde devam eden yol genişletme çalışmalarının son durumu ile ilgili bilgiler aldı.

Daha sonra yine Ayvacık ilçesine bağlı Yeşilpınar-Eynel mahallelerinin grup yolunda devam eden yol genişletme çalışmalarını da yerinde inceleyen Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, sosyal medya sayfasından yayınladığı fotoğraflarda "Sözümüz var, tüm alt yapı çalışmalarını tamamlıyoruz" dedi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bafra Devlet Hastanesinde görevli Önder Büyük Korona Virüsten hayatını kaybetti

Bafra Devlet Hastanesinde görevli Önder Büyük Korona Virüsten hayatını kaybetti