29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN ATAKUM'DA İKİ ARACIN KARDA KAYARAK KAZA YAPMASINA BU SEBEP Mİ NEDEN OLDU

Samsun Atakum'da iki aracın karda kayarak kaza yapmasına bu sebep mi neden oldu

Samsun'un Atakum ilçesi Nişantaşı caddesinde bulunan yokuşta, kar nedeniyle iki aracın kayarak kaza yapmasına neden olan sebep ile ilgili flaş bir iddia gündeme geldi.

09 Şubat 2020 Pazar 10:34 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Nişantaşı (Serhat) caddesinde ki yokuşta dün gece iki aracın kayarak kaza yapmasına neden olan sebep ile ilgili vatandaşlar sosyal medyada dikkat çekici iddialarda bulundu.


Atakum ilçesine bağlı Nişantaşı (Serhat) caddesinde bulunan yokuşta dün gece iki araç kar nedeniyle kayarak vatandaşların arasına dalmıştı. Bir aracın kaldırıma çarptıktan sonra takla attığı Nişantaşı caddesinde bir başka araçta hızla savrularak yolda bulunan vatandaşların arasına dalmıştı. Atakum ilçesi Nişantaşı caddesinde ki yokuşta kar yağışı nedeniyle meydana gelen bu iki peş peşe kazanın ardından vatandaşlar sosyal medyada ilginç iddialarda bulundu.

Atakum ilçesi Nişantaşı (Serhat) caddesinde kar yağışı nedeniyle iki aracın yokuştan hızla kayarak kaza yapması ile ilgili vatandaşlar sosyal medyada, bu yolun daha önce beton yol olduğunu ve yola, yol tutuşunu sağlaması için derin çizgiler yapıldığını ancak Büyükşehir Belediyesinin bu yokuşu asfalt yaptığı belirtilerek, "Bu seneye kadar burası beton yoldu ve üzerinde derin çizgilerle yol tutuşu artması sağlanmıştı. Bu gece gördük ki o yapılan asfalt çalışması tam bir kaosa sebep olmuştur. Teşekkürler Samsun Büyükşehir Belediyesi" ifadeleri ile duruma tepki gösterdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Yanki

09 Şubat 2020 Pazar 22:07

Ilk arac cevre yolundan geliyor.o yolda betonlama yoktu.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a yoğun kar yağdı! Belediye personelleri seferber oldu

Samsun'a yoğun kar yağdı! Belediye personelleri seferber oldu