07 Ağustos 2022 Pazar

SAMSUN SAATHANE MEYDANINDA KORONA YASAKLARINI İHLAL EDENLER ŞAŞKINLIK YARATTI

Samsun Saathane Meydanında Korona yasaklarını ihlal edenler şaşkınlık yarattı

Samsun'da Korona Virüs tedbirleri kapsamında Saathane Meydanında ki çay ocakları kapatılmış olmasına rağmen bazı vatandaşların güneşli havayı fırsat bilerek bu noktada toplanıp çay içmesi ve sosyal mesafe kuralını da ihlal etmesi şaşkınlık yarattı.

05 Nisan 2020 Pazar 00:37 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Saathane Meydanında Korana Virüs tedbirleri kapsamında kapatılan çay ocaklarının önünde toplanan bazı vatandaşların yasakları ihlal etmesi tepki çekti.


İlkadım ilçesinde yer alan Saathane Meydanında ki çay ocakları Korona Virüs tedbirleri kapsamında kapatıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan önceki gün yeni tedbirleri açıklarken, sosyal mesafe kuralını ihlal edenlere de ceza verileceğini duyurmuştu.Samsun'da ise açıklanan yeni tedbirlere rağmen Cumartesi günü, Saathane Meydanında kapalı durumda bulunan çay ocaklarının önlerinde bazı vatandaşların toplu olarak oturdukları, çay içtikleri gözlemlendi.Saathane Meydanında Cumartesi günü havanın güneşli olmasını fırsat bilen ve aralarında 65 yaş üstü vatandaşlarında olduğu kalabalık grup, bir çay ocağının önünde otururken, sosyal mesafe kuralına da uymadıkları görüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da mucize! 73 yaşındaki hasta Korona Virüs'ü yenerek taburcu edildi

Samsun'da mucize! 73 yaşındaki hasta Korona Virüs'ü yenerek taburcu edildi