12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'DA BELEDİYENİN DANIŞMANI BELİNDE SİLAHLA ÇEKİNDİĞİ FOTOĞRAFLARI YAYINLADI

Samsun'da belediyenin danışmanı belinde silahla çekindiği fotoğrafları yayınladı

Samsun'da İlkadım Belediyesinde işe danışman olarak başlayan İlhami Sayal'ın belinde silahla çekilmiş fotoğraflarını paylaşması şaşkınlık yarattı.

14 Kasım 2020 Cumartesi 19:01 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesinde danışman olarak işe başlayan çay ocağı işletmecisi İlhami Sayal'ın belinde bulanan silahla, 'Silah Teşhiri' yasak olmasına rağmen çekindiği fotoğrafları durum paylaşımı yaparak yayınlaması tepki çekti.


Bir süre önce İlkadım İlçe Belediyesinde tartışma yaratan danışmanlar mevzusu sürecinde işe alınan isimler arasında yer alan İlhami Sayal'ın bugün durum paylaşımından yayınladığı fotoğraflarda, belinde bulunan silah dikkati çekti. 

İlkadım Belediyesinde danışman olarak göreve başlayan İlhami Sayal'ın bulunduğu konuma rağmen belinde silahla çekinilmiş fotoğraflarını durum paylaşımından alenen yayınlaması yadırgandı. Gerek sosyal medyada gerekse günlük hayatta silah teşhirinde bulunmak kanunen suç teşkil ederken, üniversite mezunu İlhami Sayal'ın bu durumu göz ardı ederek, beline taktığı silahla fotoğraf çekinerek bu fotoğrafları da yayınlaması sorumsuzluk olarak nitelendirildi. İlhami Sayal'ın belinde bulunan silahın ise ruhsatsız olduğu iddia edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım'dan Covid-19 uyarısı! Ortam çok kötü çember iyice daraldı

Yüksel Yıldırım'dan Covid-19 uyarısı! Ortam çok kötü çember iyice daraldı