23 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA GAZETECİ HAYDAR ÖZTÜRK'TEN BELEDİYE BAŞKANLARINA YOKSULLARIN EVLERİNE GİDİN ÇAĞRISI

Samsun'da gazeteci Haydar Öztürk'ten belediye başkanlarına yoksulların evlerine gidin çağrısı

Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk, belediye başkanlarına "Sadece koli bırakmakla olmaz. Yoksulların evlerine gidin" çağrısı yaptı.

10 Aralık 2021 Cuma 16:07 GÜNCEL

Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk, Kanal362 canlı yayınında belediye başkanlarına seslenerek, "Yoksul ve ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine gidin. Ama koruma ordusu ve lüks araçlarla değil. O insanları evlerinde ziyaret edin, moral verin" çağrısı yaptı.


Samsun'da yayın yapan Kanal362 canlı yayınına katılan gazeteci Haydar Öztürk, belediye başkanlarına sosyal belediyeciliğin ihtiyaç sahiplerinin evine sadece koli bırakmak olmadığını hatırlatarak, "Tüm belediyelerde ihtiyaç sahiplerinin adresleri vardır. Belediye başkanları, içinde bulunduğumuz bu süreçte ihtiyaç sahiplerinin, yoksulların evlerine gitsinler. Ama koruma ordusu ve lüks araçlarla gitmesinler. Gitsinler o insanların evlerine misafir olup çaylarını içsinler, dertlerini dinlesinler"  dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Uğur

10 Aralık 2021 Cuma 14:44

Gidip ne yapacak haydar abi kimsenin tahammülü yok bugün verdi yarın verdi sonra ne olacak işsizlik var yoksulluk var geçim sıkıntısı var Allahı hergünü zam gelirmi el insaf 1adet süt 11.90 olmuş bırakıp gitsinler bunlardan daha kötüleri olmaz artık

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da göçmenlerin iş yerleri denetlendi! Arapça tabelalar söküldü

Samsun'da göçmenlerin iş yerleri denetlendi! Arapça tabelalar söküldü