12 Ağustos 2022 Cuma

SÜLEYMAN SALUR YAZDI! GÜNLÜK 39 İLE NASIL GEÇİNİLECEĞİNİ VATANDAŞA ANLATSINLAR

Süleyman Salur yazdı! Günlük 39 ile nasıl geçinileceğini vatandaşa anlatsınlar

Samsun Kent Haber köşe yazarı Süleyman Salur, TÜİK'in enflasyon oranlarını belirlerken hangi marketin fiyatların baz aldığını merak ettiğini yazarken, "Günlük 39 TL nasıl geçinileceğini vatandaşa anlatsınlar" dedi.

07 Ağustos 2020 Cuma 15:21 GÜNCEL

Samsun Kent Haber köşe yazarı Süleyman Salur kaleme aldığı 'TÜİK'in marketini bulmak gerek' başlıklı yeni yazısında, enflasyon, işsizlik rakamlarını değerlendirdi.


Süleyman Salur köşe yazısında "TÜİK enflasyon oranlarını oluştururken hangi marketteki fiyatları baz baz alıyor. Vatandaşı günlük 39 TL ile geçinmeye mahkum edenler 39 TL ile nasıl geçinileceğini anlatsın" dedi.

TÜİK'in açıkladığı enflasyon rakamları ile marketlerde ki fiyatların birbirini tutmadığını kaleme alan Süleyman Salur, TÜİK verilerini hangi marketin fiyatlarını baz alarak oluşturduğunu merak ettiğini kaydeden Süleyman Salur, yazısında döviz, altın fiyatlarını da değerlendirdi.

Süleyman Salur, TÜİK'in anlamsız enflasyon rakamlarının işsizlik rakamlarında da yaşandığını belirttiği köşe yazısında, iş yerlerinin kapandığını ve vatandaşın günlük 39 TL ile geçinmeye mahkum edildiğini dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ertuğrul Sağlam açıkladı! Bizi Süper lige taşıyacak futbolcuları kadromuza katacağız

Ertuğrul Sağlam açıkladı! Bizi Süper lige taşıyacak futbolcuları kadromuza katacağız