29 Haziran 2022 Çarşamba

TRAKYA-TEKİRDAĞ SAMSUN DERNEKLERİ FEDERASYONU BAŞKANI ACAR 19 MAYIS COŞKUSU YAŞATTI

Trakya-Tekirdağ Samsun Dernekleri Federasyonu Başkanı Acar 19 Mayıs coşkusu yaşattı

Trakya-Tekirdağ Samsun Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Hasan Acar, Samsunlulara 19 Mayıs'ın 103. yılı coşkusunu yaşattı.

20 Mayıs 2022 Cuma 02:24 GÜNCEL

Trakya-Tekirdağ Samsun Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Hasan Acar, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 103. yılı nedeniyle 19 Mayıs kutlaması düzenledi.


Trakya-Tekirdağ'da yaşayan Samsunlular, Genel Başkanı Hasan Acar tarafından organize edilen 19 Mayıs kutlama töreninde, milli bayram coşkusunu yaşadı.
HASAN ACAR: YOLUMUZU AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR

Trakya-Tekirdağ Samsun Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Hasan Acar, yaptığı açıklamada "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Milli Mücadeleyi başlatmak amacıyla Samsun’a çıktıkları tarih olan 19 Mayıs 1919’un 103. yıldönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz. 103 yıl önce Samsun’da yakılan hürriyet ve bağımsızlık meşalesi bugün de yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor" dedi.SAMSUNLULARA TEŞEKKÜR ETTİ

Genel Başkanı Hasan Acar, Trakya-Tekirdağ Samsun Dernekleri Federasyonu olarak düzenledikleri 19 Mayıs etkinliklerine katılan Samsunlulara da teşekkür etti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

LADEF Başkanı Fatih Zeybek'ten Ladik Belediye Başkanı Özel'e tepki!

LADEF Başkanı Fatih Zeybek'ten Ladik Belediye Başkanı Özel'e tepki!