29 Haziran 2022 Çarşamba

YÜKSEL YILDIRIM MİLLET BAHÇESİNE SAMSUNSPOR ANITININ YAPILMAMASINA TEPKİ GÖSTERDİ

Yüksel Yıldırım Millet Bahçesine Samsunspor Anıtının yapılmamasına tepki gösterdi

Samsun'da açılışı yapılan Millet Bahçesine Samsunspor Anıtının yapılmaması üzerine Yüksel Yıldırım'dan " Verilen sözler tutulmuyorsa çok ayıp" tepkisi geldi.

08 Haziran 2020 Pazartesi 10:21 GÜNCEL

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Canik ilçesinde açılışı yapılan Millet Bahçesine, Samsunspor Anıtı yapılacağı açıklanmasına rağmen, bu anıtın yapılmamasına tepki gösterdi.


ANITI BİZ YAPACAĞIZ
Yüksel Yıldırım, daha önce 19 Mayıs Stadı olan alanda stat yıkılarak yerine Millet Bahçesi yapılmıştı. Eski stadın olduğu alana ise 20 Ocak kazasında hayatlarını yitiren Samsunspor şehitleri için bir anıt yapılacağı açıklanmıştı. Ancak bu anıtın açılışı yapılan Millet Bahçesinde olmadığı görüldü. Bunun üzerine Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım bir açıklama yaparak, söz konusu anıtı Samsunspor Derneği olarak kendilerinin yapacağını vurgulayarak şunları dile getirdi.

SÖZLER TUTULMUYORSA ÇOK AYIP
"Bu haberdende anlaşıldığı gibi verilen sözler yine tutulmuyorsa çok ayıp! Demekki bu işi de Cesur Yürek Başkan önderliğinde Samsunspor Kulubü Derneği yapacak! Biz tarihimize değer veren bir yönetim anlayışı içinde olup bu 20 Ocak Anıtı'nı 19 Mayıs Stadı'nın önüne yapacağız! NOKTA"


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir'den Samsunspor Anıtı açıklaması! Yapacağız

Mustafa Demir'den Samsunspor Anıtı açıklaması! Yapacağız