29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA GAYE SU AKYOL VE GAZAPİZM RÜZGARI ESTİ

Samsun'da Gaye Su Akyol ve Gazapizm rüzgarı esti

Samsun'da Blue Moon Live Back To School Festivali sanat etkinliği kapsamında sahne alan Gaye Su Akyol ve Gazapizm hayranlarını coşturdu.

18 Eylül 2021 Cumartesi 15:19 KÜLTÜR SANAT

Samsun'da Gaye Su Akyol ve Gazapizm rüzgarı esti. Blue Moon Live Back To School Festival etkinliği kapsamında Samsun'da sahne alan Gaye Su Akyol ve Gazapizm sevilen şarkılarını hayranları için seslendirdi.


Son dönemde Çukur dizisinde yayınlanan şarkıları ile dikkatleri çeken ve şarkı sözleri ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Gazapizm, Blue Moon Live Back To School Festival etkinliğinde Samsunlu hayranlarına muhteşem bir konser yaşattı. Gaye Su Akyol'da Samsunlu hayranlarını şarkıları ile coşturdu.17-18-19 Eylül tarihlerinde Samsun'un Atakum ilçesinde gerçekleşecek festivalin ilk gününde sahne alan Gaye Su Akyol, ilk kez Samsunlu müzikseverler ile Back to School Festival kapsamında buluştu. Gaye Su Akyol'un hemen ardından yayınlandığı andan itibaren parçalarının dinlenme rakamları ile rekorlar kıran Gazapizm, Back to School Festival'in ilk gününde kapanışı yaparak Samsunlu hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

Samsun'da düzenlenen Blue Moon Live Back To School Festivalinde 18 Eylül 2021 tarihinde Pinhani ve Ceren Gündoğdu, 19 Eylül tarihinde ise Dolu Kadehi Ters Tut ve Can Ozan Atakum Belediyespor Tesisleri'nde Samsunlu müzikseverlerle buluşacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Gençlerbirliği'ni yenerek Bursa yenilgisini unutturmak istiyor

Yılport Samsunspor Gençlerbirliği'ni yenerek Bursa yenilgisini unutturmak istiyor