15 Ağustos 2022 Pazartesi

ATAKUM ESNAF SANATKAR KOOPERATİFİ ESNAFLARA İNDİRİMLİ SAĞLIK KARTLARI DAĞITACAK

Atakum Esnaf Sanatkar Kooperatifi esnaflara indirimli sağlık kartları dağıtacak

Samsun'da Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, 8 özel hastane ile anlaştı pandemi döneminde esnaflara Dünya Sağlık Gününde indirimli sağlık kartları dağıttı.

07 Nisan 2021 Çarşamba 22:16 SAMSUN HABER

Samsun'da Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, esnaflara indirimli sağlık kartları dağıtacaklarını açıkladı.


Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, 8 özel hastane ile anlaştıklarını ve esnaflara yüzde 35'e varan indirimlerin uygulanacağı sağlık kartlarını dağıtacaklarını söyledi.

Sağlıkta Fırsat Eşitliği-Yarına Erteleme Sağlık Kart uygulaması kapsamında Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak esnaflara indirimli kartlardan dağıtacaklarını söyleyen Metin Sinecek, yaptığı açıklamada "Tüm dünyada etkisi devam etmekte olan salgın hastalık en çok yerel esnafımızı etkiledi. Üyelerimizin büyük bir çoğunluğu günlerce işletmelerini kapattı. Birçok üyemiz de faaliyetlerine kısıtlamalar getirmek zorunda kaldı. Üyelerimiz günlük giderlerini bile karşılamakta zorluk çekiyor. Maalesef yaşanılan bu zor günler hala devam etmektedir. Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi olarak esnafımızın bu zor günlerinde yanlarında olabilmek adına, sağlıkta fırsat eşitliğini sağlamak adına Yarına Erteleme Sağlık Kart uygulamasını başlatmış  bulunmaktayız. Tüm üyelerimizin sağlığı ve yarınları bizim için önemli" dedi.Yarına Erteleme Sağlık Kart projesi ile dağıtılacak indirimli kartlardan Samsun'da yaşayan veya Samsun'da ticari faaliyette bulunan odaya kayıtlı esnafların yararlanacağını belirten Metin Sinecek, şunları dile getirdi. "Sağlık Kart'ın, sağladığı indirimler arasında, poliklinik muayeneleri, laboratuvar tahlilleri, doğum paketleri, ağız ve diş sağlığı, göz hastalıkları, saç ekimi, ayakta ve yatarak tüm tedavi ve tıbbi hizmetler yer alıyor"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da motosiklet üzerinde Allah'a emanet yolculuk

Samsun'da motosiklet üzerinde Allah'a emanet yolculuk