29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA 20 KİŞİNİN MAL VARLIĞI TERÖR ÖRGÜTÜNDEN DONDURULDU! İŞTE O İSİMLER

Samsun'da 20 kişinin mal varlığı terör örgütünden donduruldu! İşte o isimler

Samsun ve ilçelerde FETÖ ve MLKP terör örgütü nedeniyle 20 kişinin mal varlığı mahkeme kararı ile donduruldu. Samsun'da terör örgütü nedeniyle mal varlığı dondurulanların isimleri.

24 Aralık 2021 Cuma 03:50 SAMSUN HABER

Samsun'da 20 kişinin mal varlığı FETÖ ve MLKP terör örgütü üyeliği nedeniyle donduruldu.


Resmi Gazetede Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati  ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun imzası bulunan, FETÖ-MLKP ve PKK terör örgütleri ile ilişkili kişilerin, mal varlıklarının dondurulması ile ilgili kararda, "6415 sayılı Kanunun 7'inci maddesinin 3'üncü fıkrası uyarınca, aynı Kanun'un 3'üncü ve 4'üncü maddesi kapsamına giren fiilleri gerçekleştirdikleri hususunda makul sebeplerin varlığına istinaden ekli listelerde adı geçen kişi, kuruluş veya organizasyonların Türkiye'de bulunan malvarlıklarının dondurulması kararlaştırılmıştır. Bu karara karşı 6415 sayılı Kanun'un 7'inci maddesinin 4'üncü fıkrası uyarınca, Ceza Muhakemesi Kanunun hükümlerine göre ilgili Ankara Ağır Ceza Mahkemesine itiraz edilebilir" denildi.

Türkiye genelinde 771 kişinin mal varlıkları dondurulurken, Samsun ve Samsun'a bağlı ilçelerde ise toplam 20 kişinin FETÖ/PYD ve MLKP terör örgütü nedeniyle mal varlıkları donduruldu.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

İşte Samsun ve ilçelerde işte mal varlıkları FETÖ ve MLKP'den dondurulan isimler..


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Ferrero Fındık fındıkta kışın budama ve gübreleme yöntemlerini açıkladı

Ferrero Fındık fındıkta kışın budama ve gübreleme yöntemlerini açıkladı