29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI, GENÇLERLE BİRLİKTE BİSİKLET SÜRDÜ

Samsun'da Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, gençlerle birlikte bisiklet sürdü

Samsun'da Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın Dünya Bisiklet Günü nedeniyle sosyal medyadan yaptığı çağrıya gençler bisikletleri ile destek verdi.

05 Haziran 2022 Pazar 21:43 SAMSUN HABER

Samsun'da Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Dünya Bisiklet Günü nedeniyle gençlerle birlikte bisiklet sürdü. 


Canik Belediyesi tarafından 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü vesilesiyle ilçede farkındalık etkinliği düzenlendi. 

Sağlıklı yaşam ve çevre bilinci için bisiklet kullanımını artırmak adına düzenlenen etkinliğe Canik Kaymakamı Mahmut Halal, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Zahit Köseoğlu, AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gencay katıldı. 

Başkan Sandıkçı’nın birkaç gün önce sosyal medyadan yapmış olduğu çağrıyı duyan çok sayıda genç, bisikletleriyle birlikte etkinlikteki yerini aldı. Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu etkinliğe katılan gençler, Başkan İbrahim Sandıkçı ile birlikte Samsun Doğu Park sahilinde pedal çevirdi.

Bakan Sandıkçı, gençleri kutladı
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, etkinlikteki amacın toplumda bisiklet sporuna olan ilgiyi ve farkındalığı artırmak olduğunu söyledi. Etkinliğe katıldıklarından dolayı gençleri tebrik eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Gençlerimizle birlikte sağlıklı yaşam ve çevre bilinci adına bisiklet kullanımını artırmak amacıyla bu etkinliği düzenledik. Öncelikle çağrımızı duyup bu etkinliğimize iştirak eden tüm gençlerimizi yürekten kutluyorum. Bugün onlarla bir araya gelerek spor yapmak ve güzel vakit geçirmiş olmak hepimizi ziyadesiyle memnun etti” diye konuştu.

Birlikte dondurma yediler
Bisiklet turunun ardından etkinliğe katılan herkese Canik Belediyesi tarafından dondurma ikram edildi. Gençlere dondurma ikramında bulunan Canik Kaymakamı Mahmut Halal, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Zahit Köseoğlu, AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gencay onlarla birlikte dondurma yedi.

Çekilişle hediye yağmuru
Canik’te 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü vesilesiyle düzenlenen farkındalık etkinliğinde katılımcılara çekilişle çeşitli hediyeler verildi. Düzenlenen çekilişte beş kişiye bisiklet, beş kişiye eşofman takımı, beş kişiye kamp sandalyesi, on kişiye de bardak termos hediye edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un eski futbolcusu Celil Sağır, kalp krizi geçirdi

Samsunspor'un eski futbolcusu Celil Sağır, kalp krizi geçirdi