12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'DA EKMEĞE YİNE ZAM GELDİ! BİR EKMEK FİYATI 4 LİRA OLDU

Samsun'da ekmeğe yine zam geldi! Bir ekmek fiyatı 4 lira oldu

Samsun'da ekmeğe yine zam geldi! Bir ekmek fiyatı 4 lira oldu. Samsun'da 30 Temmuz Cumartesi gününden itibaren fırınlarda ekmek 4 liradan satılacak.

29 Temmuz 2022 Cuma 02:15 SAMSUN HABER

Samsun'da Fırıncılar Odası, ekmek fiyatına zam yaptı. Samsun Fırıncılar Odası'nın zam talebini Esnaf Sanatkar Odalar Birliği onayladı. 


Samsun'da bu yıl içinde ekmek fiyatına 4'üncü kez zam yapıldı. Fırıncılar artan maliyetler karşısında çareyi ekmek fiyatına zam yapmakta buldu. Samsun'da ekmek fiyatının yapılan zam ile 4 TL olması ise vatandaşın tepkisini çekti. Gelen son zam ile Samsun'da 4 kişilik bir aile iki ekmek için 8 TL, üç ekmek için 12 TL, dört ekmek için ise 16 lira harcayacak. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Dursun

07 Ağustos 2022 Pazar 11:59

Ekmek 4 TL ye çok pahalı.Fırıncıların zam isteğini onaylayan komisyonu kınıyorum. Halkın yanında olun. Allah'ım halkımıza yardım etsin.

Uğur

29 Temmuz 2022 Cuma 09:10

Ekonomimiz harika yalandan ona buna zam demeyinHalkın alım gücünü daha fazla nasıl düşürürüz bunun Peşine düşmüşler iktidarın verecek hiç bir hizmeti kalmadı seçimlere bişe kalmadı ben geçim ve alım gücüne bakarım bana hangisi daha iyi şartlar sunacaksa ona oyumu atarım vatan millet bayrak hepimizin ama çok şükür iktidardan son zamanlarda hiçbir fedakarlık görmedik hep bana Rabbena

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Fındık hasadı yapılırken nelere dikkat edilmeli? Ferrero Fındık önerilerde bulundu

Fındık hasadı yapılırken nelere dikkat edilmeli? Ferrero Fındık önerilerde bulundu