16 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA KORONA VİRÜS OLAN BELEDİYE İŞÇİSİ YALAN İFADE VERDİ İDDİASI

Samsun'da Korona Virüs olan belediye işçisi yalan ifade verdi iddiası

Samsun'da İlkadım Belediyesi asfalt şantiyesinde bir işçi Korona Virüs olurken, bu işçinin aynı serviste gidip geldiklerini söyleyen diğer işçilerin tam tersi aynı serviste gitmediğini söylediği iddiası şaşkınlık yarattı.

21 Eylül 2020 Pazartesi 15:53 SAMSUN HABER

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesinde asfalt şantiyesinde çalışan bir işçinin Korona Virüs olması sonrası bu işçi ile temaslı olduklarını iddia eden diğer işçiler ise tedirginlik yaşıyor.


Samsun'da Korona Virüs olan belediye işçisi yalan ifade verdi iddiası..

Belediyenin asfalt şantiyesinde çalışan ve Korona Virüs olan işçi ile, aynı serviste gidip geldiklerini, aynı yemekhanede yan yana yemek yediklerini söyleyen işçiler, kendi durumlarının ne olduğu konusunda ise belirsizlik yaşıyor. Bu nedenle tedirgin olan işçiler, halen çalışmaya devam ederken Korona Virüs olan işçinin ise sağlık görevlilerine, "Aynı serviste gitmedim, aynı yemekhanede yemek yemedim" ifadesi verdiği iddiası da daha büyük şaşkınlığa neden oldu.

İlkadım Belediyesinde Korona Virüs olan asfalt şantiyesinde ki işçinin, yalan ifade verdiği öne sürülürken, bu işçi ile temaslı olduklarını iddia eden işçilerden ise hiç bir yetkilinin bilgi almadığı gündeme geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Korona Virüs ölümleri sürüyor!

Samsun'da Korona Virüs ölümleri sürüyor!