29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ PARTİYİ BASTI İDDİALARININ PERDE ARKASI

Samsun'da Özel Kalem Müdürü partiyi bastı iddialarının perde arkası

Samsun'da gündeme gelen 'Özel Kalem Müdürü partiyi bastı' iddiaları ve meselenin perde arkasının anlaşılabilmesi adına giriş, gelişme ve sonuç analizi...

21 Mayıs 2022 Cumartesi 18:01 SAMSUN HABER

Samsun'da 'Belediyenin Özel Kalemi parti binasını bastı' iddiaları gündem olurken, bu olay sonrası yaşanan hadisenin perde arkasına ilişkin dikkat çekici bilgiler kulislerde dolaşmaya başladı.


Özel Kalem Müdürü parti binasını mı bastı? Meselenin perde arkası ne? Muhatapların cevap hakları saklı kalmak kaydı ile, işte olayla ilgili parti içi kulislerde konuşulanlar..

İlçe başkanı, özel kalem müdürünü telefonla arayarak 21 Mayıs'ta İstanbul'da yapılacak parti mitingi için belediyeye ait otobüsleri, otobüs yoksa kiralama ücretinin kendilerine verilmesini istiyor.

Özel Kalem Müdürü bu talebi, belediyenin araç ve parasını parti için veremeyeceklerini söyleyerek geri çeviriyor.

Aldığı cevap karşısında sinirlenen İlçe başkanı, Özel Kalem Müdürüne telefonda hakaret ve küfürler ediyor.

Telefon görüşmesi sırasında belediye tesisinin açılışını organize eden Özel Kalem Müdürü, uğradığı hakaret ve küfürlerin ardından telefonu kapatarak, İlçe Başkanı ile görüşmek için partiye gidiyor. İddiaya göre İl Başkanı da, ilçe başkanlığında o sırada bulunuyor. Özel Kalem Müdürü gittiği parti binasında İlçe Başkanına telefonda ettiği hakaret ve küfürlere tepki göstererek, ifadelerinin yanlış olduğunu söylüyor. Ve yine iddiaya göre bu sırada İl Başkanı da, Özel Kalem Müdürüne "Sen kimsin lan, ne istiyorsak yapacaksın. Babanın parası mı' diyerek tepki gösteriyor. Bu esnada ise karşılıklı tartışma büyüyor.

İlçe başkanı da iddiaya göre partiye gelen Özel Kalem Müdürüne hakaretler ediyor. İlçe binasına yakın bir noktada olan ve açılışı yapılacak tesiste bulunan belediye çalışanı gençlerde tartışmaları duyarak ilçe binası önüne geliyor. Bu sırada İl Başkanı, ilçe binası önüne gelen gençlere 'itler teröristler siz neden geliyorsunuz' diyerek tepki gösteriyor. Hakarete maruz kalan gençlerde, "Başkanım seslerden dolayı geldik burası bizim evimiz. Bizlere hakaret etmeyin' diyor.

Yaşanan tartışma ve hakaretler nedeniyle İlçe Binasının üstünde bulunan katlarda oturan vatandaşlarda iddiaya göre İl Başkanına gençlere ve Özel Kalem Müdürüne yönelik hakaretleri sebebiyle tepki gösteriyor. Yaşanan gerginliğin ardından Özel Kalem Müdürü ilçe binasından ayrılarak görevinin başına dönüyor. Ve yine bu iddialara ilişkin, yaşananlara ait bir video görüntüsü de olduğu parti içi kulislerinde konuşuluyor.

İşte 'Özel Kalem Müdürü partiyi bastı' iddialarına ilişkin olayın perde arkasında konuşulanlar da bunlar. Muhatapların cevap hakkı saklıdır. Konuya ilişkin, hiç bir tarafın etkisinde kalmama adına olayın muhatabı kişi ve kişilerle irtibat kurulmamış, haberde sadece parti içi kulislerde konuşulanlara yer verilmiştir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunluları İstanbul'da buluşturan zirve

Samsunluları İstanbul'da buluşturan zirve