29 Haziran 2022 Çarşamba

ERTUĞRUL SAĞLAM SON DÜDÜK ÇALANA KADAR VAZGEÇMEYECEKLERİNİ AÇIKLADI

Ertuğrul Sağlam son düdük çalana kadar vazgeçmeyeceklerini açıkladı

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Süper lig için yaptığı açıklamada, "Son düdük çalana dek hayalimizden vazgeçmeyeceğiz" dedi.

13 Mayıs 2021 Perşembe 21:38 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, play-off maçları ve Süper Lig ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Nuri Asan Tesislerinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Ertuğrul Sağlam, geçen sezon 19 Kasım'da göreve başladığını hatırlatarak, "Çok zor bir işin üstesinden gelerek sezonu şampiyon bitirerek, o kurtulmak istediğimiz yerden kurtulduk. Büyük umutlarla yeni sezona başladık, 34 maçlık periyod geçen Pazar günü son buldu. Neler yaşandı, ayrıntısına çok girmek istemiyorum. Ama şunu bilmenizi isterim ki, geldiğimiz günden itibaren gecemizi gündüzümüze katarak, kendime ev tutmadım, 25 metrekare oda da sabah kalkıp işimizin başına geçtik, akşam yatağımıza gittik. Bilgimizi, tecrübemizi Samsunspor'un başarısı için ortaya koymaya çalıştık. Dileğimiz ve beklentimiz şuydu, 34'üncü maçın sonunda Süper Lige çıkıp şehrimizin yıllardır süren Süper Lig hasretine son vermekti. Bunda başarılı olamadık. Alınan 70 puanı bir kesim başarısızlık olarak görebilir. Ama yapmamız gereken bu durumun olumsuz etkilerinden kurtulup, ayağa kalkıp hep birlikte olduğumuzu önce kendi içimizde ortaya koyacağız. 13 günlük süreç içerisinde bizim bu mücadelemizle bize destek olanlarla birlikte olacağız" dedi.

Samsunsporluyum diyen herkesin desteğine ihtiyaçları olduğunu kaydeden Sağlam, Süper lig için "Son maçın son saniyesine kadar son düdük çalana kadar biz bu hayalimizden vaz geçmeyeceğiz" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım, Samsunspor'a harcadığı 300 milyon lira için helal olsun dedi

Yüksel Yıldırım, Samsunspor'a harcadığı 300 milyon lira için helal olsun dedi