12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'DA SAMSUNSPOR'UN 55'İNCİ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MEŞALE VE HAVAİ FİŞEKLERLE KUTLANDI

Samsun'da Samsunspor'un 55'inci kuruluş yıl dönümü meşale ve havai fişeklerle kutlandı

Samsunspor'un 55'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle gece saatlerinde Samsun'da kırmızı beyazlı taraftarlar unutulmaz bir kutlama yaptı.

30 Haziran 2020 Salı 22:26 SAMSUNSPOR

Samsunspor'un 55'inci kuruluş yıl dönümü kırmızı beyazlı taraftarlar tarafından havai fişek ve meşaleler yakılarak kutlandı. 


Samsun'da gece saatlerinde Samsunsporlu taraftarlar, Samsunspor'un 55'inci kuruluş yıl dönümünü şehrin farklı noktalarından aynı anda meşaleler yakıp, havai fişekler atarak kutladı. Samsun'a bağlı 17 ilçede eş zamanlı olarak gerçekleştirilen 55'inci yıl kutlaması, Samsun şehir merkezinde muhteşem manzaraların oluşmasına neden oldu. Samsun'da Samsunspor Taraftar Gruplarının yanı sıra vatandaşlarında eşlik ettiği 55'inci yıl kutlamaları bir yandan da şampiyonluk kutlamasına dönüştü. Samsun'da şehrin hemen hemen her noktasında Samsunspor'un 55'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle meşaleler yakıldı gece boyu havai fişekler atılırken, Samsun unutulmaz bir gece yaşadı. Taraftar gruplarından Şimşekler Grubu'da gece yaptıkları kutlamalarda Meskenler mahallesini Samsunspor'un 55'inci yılı nedeniyle adeta havai fişeklerle aydınlattı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum ilçesinde ki 4 yıldızlı B&C Hotel kuruluşunun 1'inci yılını kutladı

Samsun'un Atakum ilçesinde ki 4 yıldızlı B&C Hotel kuruluşunun 1'inci yılını kutladı