07 Ağustos 2022 Pazar

SAVİCEVİC'İ İKİNCİ SARI KARTLA OYUNDAN ATAN HAKEME FUAT ÇAPA'DAN TEPKİ

Savicevic'i ikinci sarı kartla oyundan atan hakeme Fuat Çapa'dan tepki

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Fuat, 2-1 yenildikleri İstanbulspor maçında Savicevic'i ikinci sarı kart göstererek oyundan atan hakem Direnç Tonusluoğlu'na tepki gösterdi.

20 Aralık 2021 Pazartesi 21:56 SAMSUNSPOR

TFF 1. Ligde İstanbulspor rakibi Yılport Samsunspor'u 90+4'de gelen golle 2-1 yenerken Samsunspor cephesinden ise maçın hakemi Direnç Tonusluoğlu'na tepki geldi.


Maç sonrası açıklama yapan Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Vukan Savicevic'in oyundan atılmasına neden olan pozisyonun benzerlerinin saha içinde İstanbulsporlu oyuncular tarafından 3-4 kez yapıldığını hatırlatarak,  "Oyunu istediğiniz kadar iyi oynayın yönetim adaletli olmadığı sürece istediğinizi elde etme şansınız yok. Yani artık geçen hafta verilen kartlar dün oynanan karşılaşmada verilmeyen kartlar ve bugün aynı şekilde verilen ve verilmeyen kartlar. Yani açıkçası söylenecek bir şey bulamıyorum. Sorduğunuz zamanda cevapta alamıyorsunuz. İşin ilginç tarafı da bu. Hakeme soruyorsunuz Savicevic neden ikinci sarı kart gördü?' diye. Hiç bir şekilde cevap vermiyor. Yani ona benzer saha içerisinde en az 3-4 tane pozisyon oldu. Onları hep es geçti. Yani demek ki kartların standarttı hakemlerin kendi niyetine ve yorumuna kalmış, oyun kuralına değil. Ben tekrar oyuncularımı teşekkür ve tebrik etmek istiyorum vermiş oldukları mücadeleden dolayı" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Dolar 17 TL'den düşüşe geçti! Tam çakılır inşallah

Dolar 17 TL'den düşüşe geçti! Tam çakılır inşallah