23 Mayıs 2022 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR 1-0'LIK İSTANBULSPOR GALİBİYETİ SONRASI ZAFER FOTOĞRAFI VERDİ

Yılport Samsunspor 1-0'lık İstanbulspor galibiyeti sonrası zafer fotoğrafı verdi

Yılport Samsunsporlu futbolcular, 1-0 galip geldikleri İstanbulspor maçı sonrası soyunma odasından zafer fotoğrafı verdi.

20 Şubat 2021 Cumartesi 22:21 SAMSUNSPOR

TFF 1'inci ligde İstanbulspor'u 1-0 yenen Yılport Samsunspor'da futbolcular zafer coşkusu yaşadı. 


İstanbul deplasmanında oynanan karşılaşmada galibiyeti getiren golü Guido Koçer atarken, kırmızı beyazlı takımda maç sonrası soyunma odasında zafer kutlaması yapıldı. Yılport Samsunspor'un zorlu İstanbulspor maçını 1-0 kazanmasının ardından kırmızı beyazlı taraftarlar sosyal medyada bir süre önce Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ile atışan İstanbulspor As Başkanı Ömer Sarıalioğlu'na gönderme yaparak 'Küçük Ömer' mesajları paylaştı.

Yüksel Yıldırım, 22 Ocak 2021 tarihinde sosyal medya üzerinden kendisine yönelik açıklamalarda bulunan Sarıalioğlu'na "Küçük Ömer, Yüksel Yıldırım olarak ben bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye? Malesef senin terbiyesizliğin ve yaptıkların Ecmel Başkan'a bir baba olarak haksızlık yapmaktan başka bir şey değil. Samsunspor olarak en büyük cevabımız sahada olacaktır" yanıtını vermişti. Yıldırım'ın 'Küçük Ömer' yanıtı ise o tarihte gündem olmuştu.

Bu atışmanın ardından bugün karşı karşıya gelen İstanbulspor-Yılport Samsunspor maçını Samsunspor'un 1-0 kazanması sonrası Yüksel Yıldırım'ın 'Küçük Ömer ve Samsunspor olarak en büyük cevabımız sahada olacaktır" sözlerini hatırlattı. Kırmızı beyazlı taraftarlar sosyal medyada İstanbulspor As Başkanı Sarıalioğlu'na bu hatırlatmaları yapan mesajlar gönderdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Ertuğrul Sağlam ile yenilmezlik serisini 9 maça çıkarttı

Yılport Samsunspor Ertuğrul Sağlam ile yenilmezlik serisini 9 maça çıkarttı