15 Ağustos 2022 Pazartesi

YILPORT SAMSUNSPOR BAŞKANI YILDIRIM: İÇİMİZDEKİ İRLANDALILAR HORTLAMIŞ

Yılport Samsunspor Başkanı Yıldırım: İçimizdeki İrlandalılar hortlamış

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, 3-0'lık İstanbulspor yenilgisi sonrası "İçimizdeki İrlandalılar hortlamış" diyerek açtı ağzını yumdu gözünü.

19 Ekim 2020 Pazartesi 14:01 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, İstanbulspor yenilgisi sonrası gelen eleştirilere sert çıkarak, "İçimizdeki İrlandalılar hortlamış" dedi.


Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medyadan İstanbulspor yenilgisinin ardından yaptığı açıklamalarda "Bir yenilgi sonrası içimizdeki İrlandalılar hortladı. Dostlarım beni uyardı ve kimseye güvenme dediler" mesajını paylaştı.

Yılport Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım, sosyal medya sayfasından çarpıcı paylaşımlarda bulundu. Samsun Gazetesinden Salim Yıldız'ın haberine göre bazı taraftarların sorularını cevaplayan Başkan Yıldırım, "İçimizdeki İrlandalılar bir yenilgi sonrası hortlamışlar. Beni de Samsun'da ki dostlarım uyardı ve bu mesajı gönderdiler. Kimseye sakın güvenme diyorlar. Beni Samsun'da arkadan vurmayı severler diye uyardılar. O nedenle kötü günlerde kimler gerçek Samsunsporlu diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı. Yıldırım'ın bu paylaşımına ise çok sayıda Kırmızı-Beyazlı taraftar destek verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hüseyin AKDEMİR

19 Ekim 2020 Pazartesi 15:09

17 maç yenilmedi bu takım hangi başkan bu başarıyı yakaladı.Bunlar sadece Yüksel başkanın düşmanları degil aynı zamanda Samsunspor düşnanları.Averajla birinci ligde kaldığımızda şampiyon olmuş gibi sevindigimiz günleri unutmadık.Büyük Samsunspor taraftarı ve onun büyük başksnı Yüksel Yıldırım bunların hakkından gelir güveniyorum.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci'den kararlı açıklama! Hiçbir darboğaz bizi bu yoldan döndüremez

Cemil Deveci'den kararlı açıklama! Hiçbir darboğaz bizi bu yoldan döndüremez