12 Ağustos 2022 Cuma

YÜKSEL YILDIRIM KEVİN BOLİ VE RİCKY VAN WOLFSWİNKEL TRANSFERİNDE SON GELİŞMELERİ AÇIKLADI

Yüksel Yıldırım Kevin Boli ve Ricky van Wolfswinkel transferinde son gelişmeleri açıkladı

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, Kevin Boli ve Ricky van Wolfswinkel transferi ile ilgili son gelişmeleri açıkladı.

10 Ağustos 2020 Pazartesi 21:06 SAMSUNSPOR

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan Kevin Boli ve Ricky van Wolfswinkel transferi ile ilgili son gelişmeleri açıkladı.


Yüksel Yıldırım, Kevin Boli ve Ricky van Wolfswinkel görüşmesini doğrularken, bu iki futbolcunun Samsunspor'a transferi ile ilgili son bilgileri ve son durumu aktardı. Samsun Gazetesinden Salim Yıldız'ın internet üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayına konuk olan Yüksel Yıldırım, bu yayında Samsunspor'un transfer politikası ve transfer etmek istediği futbolcularla ilgili önemli bilgiler verdi.

Samsun Gazetesinden Salim Yıldız'ın sorularını yanıtlayan Yüksel Yıldırım, Kevin Boli ve Ricky van Wolfswinkel  transferi ile igili de önemli açıklamalar yaptı.Yüksel Yıldırım, Kevin Boli'nin transfer etmek istedikleri bir oyuncu olduğunu belirterek, "Kendisi ile görüştük her şey hazır. Kendisi kulübünden evraklarını alabilirse bu hafta içinde kendisi ile el sıkışmak istiyoruz. Kevin Boli'yi istiyorum ben. Pazartesi açıklayacağım dediğim futbolcu Kevin Boli idi. Kevin Boli'yi Süper lig takımları istiyordu biz bunun önünü kestik. Süper Ligde üç takım istiyor biz bu halde onu almak istiyoruz." dedi.

Ricky van Wolfswinkel  transferi ile ilgili de konuşan Yüksel Yıldırım, "Kendisini istedik istiyoruz anlaşamıyoruz. İsmi Twitter'da yazılınca fiyat arttı talepleri arttı. 400 bin euro fazla bir değere gelecekti bize biz bu oyuncuyu çok istiyoruz. Son bir teklif yapacağız. Kendi bileceği bir şey. " açıklaması yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım bazuka gibi şut atan oyuncular var dedi sabırlı olun çağrısı yaptı

Yüksel Yıldırım bazuka gibi şut atan oyuncular var dedi sabırlı olun çağrısı yaptı