12 Ağustos 2022 Cuma

CHP SAMSUN İL BAŞKANI DEVGERİŞ MAHALLESİNE AK PARTİLİLERİN UĞRAMADIĞINI AÇIKLADI

CHP Samsun İl Başkanı Devgeriş mahallesine AK Partililerin uğramadığını açıkladı

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Canik Belediyesine bağlı mahalleye gitti! "Belediye yolunuzu yapmam diyerek rest çekmiş AKP'liler yıllardır buraya uğramamış" dedi.

30 Temmuz 2022 Cumartesi 00:19 SİYASET

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Canik Belediyesi sınırlarında bulunan Devgeriş mahallesine giderek vatandaşların sorunlarını dinledi.


Türkel, CHP Canik İlçe Başkanı Bülent Kutbay, CHP Canik Meclis Üyesi Hale Günaydın ile birlikte Canik Devgeriş Mahallesi'ni ziyaret etti. CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Cuma namazını Devgeriş Merkez Camii'nde kıldıktan sonra Devgeriş Derneği'nde Devgeriş mahallesi Muhtarı Necip Ölmez ve Devgeriş Mahalle sakinleri ile sohbet etti.CHP İl Başkanı Fatih Türkel yaptığı açıklamada burada yaptığı açıklamada, "AK Parti'nin bütün şehir yasası garabetinin en büyük sıkıntısını çeken mahallelerden biri Devgeriş Mahallesi. Devgeriş mahallemiz şu an ne köy ne mahalle durumunda. Hayvancılığı devam ettirmek istiyorlar. Muhtarımız Necip Bey diyor ki; Uzun yıllardır hayvancılık yapıyoruz, diyorlar ki mahalle oldunuz artık koku problemleri çıkmaya başladı ahırlarınızı yıkın. Uzun yıllardır tütün yapardık tütünü bitirdiler şimdi diyorlar ki hayvancılık yapmayın. Yıl 2022 olmuş elektrik iletim problemleri yaşıyorlar. Belediye Yıllardır imar yolunu bugün açacağız yarın açacağız demiş. En sonunda da “kardeşim bu israf ben bu parayı oraya gömemem farklı önceliklerim var yolunuzu yapamam” diyerek Belediye Başkanı Devgerişlilere rest çekmiş. Bu milletin kapısına gelip gece gündüz buralarda siyaset yapan AKP'liler yıllardır bu köye uğramamış haliniz nedir vaktiniz nedir sormamışlar. Buradan AK Partili belediye başkanlarına ve milletvekillerine sesleniyorum. Seçime 1 yıldan az bir süre kaldı. Tarlada izi olanın harmanda sözü olur. O yüzden bu milletin karşısına çıkmak istiyorsanız gelin buradaki sorunları giderelim yoksa dev geriş sandıkta bunun hesabını sizden fitil fitil soracak" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da KAPIKAYAFEST'te Yelken Kanat Şampiyonası yapılacak

Samsun Bafra'da KAPIKAYAFEST'te Yelken Kanat Şampiyonası yapılacak