12 Ağustos 2022 Cuma

MERAL AKŞENER SAMSUN'DA KONUŞTU! HARAMİ DÜZENİ BİTİRECEĞİZ

Meral Akşener Samsun'da konuştu! Harami düzeni bitireceğiz

Samsun'da Terme, Ondokuz Mayıs ve Atakum ilçelerini ziyaret ederek esnaf ziyaretlerinde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener "Bu harami düzeni bitireceğiz. 10 maaş alıp size küfredenlerin korkulu rüyası olacağız" diye konuştu.

23 Temmuz 2022 Cumartesi 16:39 SİYASET

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Samsun ziyareti kapsamında Terme, Ondokuz Mayıs ve Atakum ilçelerinde esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlara seslendi.


Akşener, Samsun ziyaretine Terme ilçesinden başladı. Terme ilçesinde vatandaşlara seslenen Akşener, fındığın 74, çeltiğin ise 15 TL olmasını istediklerini söyledi. Karadeniz turunu, hükümete fındık fiyatını 74, çeltik fiyatını ise 15 TL olarak açıklatmak için çıktığını kaydeden Akşener, "İsrafı bitireceğiz, hırsızlığı bitireceğiz, yolsuzluğu bitireceğiz. Ve sonuç itibarıyla inşallah bu harami düzeni helal oylarımızla birlikte demokrasi ile emekliye sevk edeceğiz. Bu harami düzeni bitireceğiz. 10 maaş alıp size küfredenlerin korkulu rüyası olacağız. Bu yaz boyunca gençler, emekliler, çiftçiler, atanamayan öğretmenler, EYT'liler için gübre atamayan çiftçi için yan gelip yatanların, 10 maaş alıp size küfredenlerin korkulu rüyası olacağız hep birlikte. Rahatlarını bozmaya devam edeceğiz" dedi.

Konuşmasının ardından Terme ilçesinde esnaf turu yapan Akşener, burada yolunu kesen vatandaşların dertlerini de dinledi. Ardından Ondokuz Mayıs ilçesine hareket geden Akşener, burada da iş yerlerine girerek esnaflar ile görüştü. İYİ Parti Genel Başkanı Akşener daha sonra Atakum ilçesinde Ali Gaffar Okkan caddesi üzerinde kendisini bekleyen partililer ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Akşener, Atakum ilçesinde de yaşanan sorunlara dikkati çektikten sonra esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Akşener, Samsun ziyareti kapsamında dün akşam saatlerinde ise iş insanları ile toplantı yaparak sorun ve talepleri dinledi. Akşener'in Samsun ziyaretine Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Milletvekili Bedri Yaşar, İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy ile ilçe teşkilat başkanları eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun TED Koleji'nin Benka takımı TEKNOFEST'te Türkiye finaline kaldı

Samsun TED Koleji'nin Benka takımı TEKNOFEST'te Türkiye finaline kaldı