16 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ: AKBABALARA KARŞI DİK DURAN BİR TÜRKİYE VAR

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Akbabalara karşı dik duran bir Türkiye var

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Ülkemizin üzerine çökmek isteyen akbabalara karşı bugün dik duran bir Türkiye var. Birilerinin ne dediğine, ne konuştuğuna bakmadan, takılmadan biz yolumuza devam edeceğiz" dedi.

06 Eylül 2020 Pazar 12:38 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti 19 Mayıs 7. Olağan Kongresinde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin akbabalara karşı dik durduğunu söyledi.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti 19 Mayıs 7. Olağan Kongresi'ne katılarak teşkilat üyeleri ile bir araya geldi. Kongrede konuşma yapan Köktaş, "Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve şükranla yad ediyorum" dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş, 19 Mayıs İlçe kongresinde yaptığı konuşmada "Kuruluşundan bugüne kadar AK Parti teşkilat kademelerinde görev almış, hizmet etmiş, katkı sağlamış, gönül vermiş kardeşlerime şükranlarımı sunuyor, Ahirete irtihal etmiş kardeşlerimize de Rabbimden rahmet niyaz ediyorum" ifadelerini kullandı.

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı'na Fatih Seven yeniden seçildi. Fuat Köktaş, yeni yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

HAYALLER GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ
AK Partili Vekil Köktaş, şöyle konuştu; "AK Parti kuruluşuyla birlikte ülkemizin değiştiğini, hizmetlerle birlikte gelecek hedeflerine emin adımlarla yürüdüğünü görmekteyiz. Bugüne kadar hep rakamlarla, hizmetlerle, birbiri ardına açtığı eserlerle konuşan AK Parti, Türkiye için sadece hayal kurmakla kalmadı, hayallerini Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, ekibiyle ve kadrolarıyla, milletimizden aldığımız güçle tek tek gerçeğe dönüştürdü."'HİZMET EKONOMİSİ' VAR
"Cumhurbaşkanımız bu zorluk süreçlerde yeri geldi uçağını otel yaparak gece gündüz demeden çalıştı, çalışmaya da devam ediyor" ifadelerini kullanan Köktaş, "Milli ekonomi, milli sanayi, milli kalkınma gibi her alandaki çalışmaları milli olmaya taşımak için gayretli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bakın Türkiye'ye yurt dışından yapılmaya çalışılan ekonomik operasyonlara karşı, milli ekonomi diyerek taviz vermedi. Bunu da üretimi, yatırımı, istihdamı ve ihracatı destekleyen bir politikayla başardı, ülkemizin üzerine çökmek isteyen akbabalara karşı bugün dik duran bir Türkiye var. 2002 yılında toplanan her 100 TL verginin sadece 14.3 TL'si vatandaşlarımıza hizmet için harcanırken artık toplanan her 100 TL verginin 85,2 TL'si sağlık, eğitim ve altyapı başta olmak üzere toplumun refahı için kullanılıyor. Faiz ekonomisinden hizmet ekonomisine geçiş budur. Bizim ülkemiz ve milletimiz için gelecek hedeflerimiz var. Birilerinin ne dediğine, ne konuştuğuna bakmadan, takılmadan biz yolumuza devam edeceğiz. Boş konuşmalarla, boş vakit geçirmelerle bizim işimiz yok. Allah birliğimizi kardeşliğimizi bozmasın, bozmaya çalışanlara da fırsat vermesin" dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 19 Mayıs 7. Olağan Kongresi'ne katılarak teşkilat üyeleri ile bir araya geldi. İsma

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi 9 personel almak istedi İYİ Parti ve CHP'li üyeler reddetti

Atakum Belediyesi 9 personel almak istedi İYİ Parti ve CHP'li üyeler reddetti