12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ: BAYRAMLARI KUTLUYORSAK BUNU ŞEHİTLERİMİZE BORÇLUYUZ

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Bayramları kutluyorsak bunu şehitlerimize borçluyuz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Canik Belediyesinde Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen törende, "Bayramlarımızı, bayram tadında kutluyorsak bunu şehitlerimize borçluyuz" dedi.

10 Temmuz 2022 Pazar 20:24 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Kurban Bayramı'nın ikinci günü Canik Belediyesinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde protokol üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi.


Canik Belediyesi tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi. Kurban Bayramı’nın 2’nci günü belediye hizmet binasında gerçekleştirilen bayramlaşma programına AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Canik Kaymakamı Mahmut Halal, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Donbay, MHP Canik İlçe Başkanı Süleyman Baltacı, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Şehitlerimize borçluyuz
Huzurlu ve güvenli geçirilen bayramların şehitler sayesinde olduğunu ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Adaletsizliğin had safhada olduğu, gelir dağılımının tamamen bozulduğu, kan, gözyaşı ve yoksulluğun hâkim olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bizler ülkemizde huzurluyuz ve güven içerisindeyiz. Bayramlarımızı bayram tadında kutluyor, ibadetlerimizi yapabiliyoruz. Bunu en başta şehitlerimize borçluyuz. Vatan uğruna canını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar, yaralı olan gazilerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.

Başkan Sandıkçı’dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu
Bayramların birlik ve beraberliğin en önemli sembolü olduğunu söyleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik’te hep birlikte güzel günler yaşıyoruz. Bu güzel günlerin birliğimize, beraberliğimize vesile olmasını Yüce Mevla’mdan niyaz ediyorum. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. İlçemizde ve çevremizde üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmeye gayret ediyoruz. Nice bayramlarda birlikte olmak temennisiyle” diye konuştu.
 
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı bayramlaşma programının ardından çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Milletvekili Fuat Köktaş, Kurban Bayramı etkinlikleri kapsamında ayrıca AK Parti Samsun İl Başkanlığı, AK Parti Canik İlçe Başkanlığı ve AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği bayramlaşma törenlerine de katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da temiz sahili ile ünlü Geyikkoşan Sahili çöplüğe döndü

Samsun'da temiz sahili ile ünlü Geyikkoşan Sahili çöplüğe döndü