16 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN MİLLETVEKİLİ YILMAZ İŞADAMLARINA SAMSUN İÇİN KENETLENMELİYİZ DEDİ

Samsun Milletvekili Yılmaz işadamlarına Samsun için kenetlenmeliyiz dedi

AK Parti Samsun Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'da Cumartesi Buluşmaları adı altında işadamları ile gerçekleştirdiği toplantıda "Samsun için kenetlenmeliyiz. Hizmet bir bayrak yarışıdır. Bayrağı taşıyan tereddütsüz en iyisini yapmakla mükelleftir" dedi.

30 Ekim 2021 Cumartesi 17:02 SİYASET

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'da işadamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bürokratlarla bir araya geldiği toplantıda, Samsun için en iyisinin yapılması gerektiğini söyledi.


Samsun'da iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bürokratların hazır bulunduğu toplantıya katılan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, açıklamalarda bulundu.Her zaman Samsun'u ön planda tutarak çalışmaların yürütüldüğünü ifade eden Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yıllardır devam eden toplantılar ile kentle ilgili verimli bir istişare ortamının yakalandığını kaydetti.Samsun'un büyük potansiyeli olan kentler arasında olduğunun altını çizen Yılmaz, "Önümüze hep büyük hedefler koyarak hareket etmeye çalıştık. Kentimize uzun yıllar hizmet etme imkanı bulan bir kardeşiniz olarak halkımız için, şehrimiz için hep en iyisini istedik, bu doğrultuda hareket ettik. Şuan da bu çabalarımız eksiksiz devam ediyor. 'Samsun için en iyi ne yapabiliriz' düşüncesi daima ön planda. Hizmet bir bayrak yarışıdır. Bayrağı taşıyan tereddütsüz en iyisini yapmakla mükelleftir. AK Parti iktidarı döneminde her zaman hizmetler yarıştı. Şehirlerimiz, halkımız projelerden, çalışmalardan en iyi şekilde yararlandı. Samsun için kenetlenerek bu süreci devam ettirmek hepimizin görevi. Bunun için, sağlanan bu güzel birlikteliğin artarak devam etmesi hepimizin temennisi." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Halk

31 Ekim 2021 Pazar 05:01

Golf sahası ile verdiğin zarar ortada sus

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Seyir Terasını alan kişi belli oldu! Deveci ihaleyi alanı tanıyor mu açıklama yaptı

Samsun'da Seyir Terasını alan kişi belli oldu! Deveci ihaleyi alanı tanıyor mu açıklama yaptı