12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN ZORLU KOLEJİ SPOR KULÜBÜ'NDE TRANSFER ATAĞI

Samsun Zorlu Koleji Spor Kulübü'nde transfer atağı

Samsun Zorlu Koleji Spor Kulübü'nde transfer atağı. Samsun Zorlu Koleji Kadınlar Basketbol Kulübü, Pınar Durmuş, Rumeysa Aydın ve Ceren Çiçek ile iki yıllık anlaşma yaptı.

08 Temmuz 2022 Cuma 01:57 SPOR

Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi (KBBL) yeni sezonda Samsun'u temsil edecek olan Zorlu Koleji Spor Kulübü’nde ilk imzalar atıldı. 


Geçen sezon U18 takımında forma giyen 2004 doğumlu Pınar Durmuş, Rümeysa Aydın ve Ceren Çiçek ile 2 yıllık anlaşma yapıldı. 

Zorlu Koleji Spor Kulüp Başkanı Ergin Zorlu, yaptığı açıklamada "Genç yetenekler ile hedeflerine ulaşmayı planlayan bir Samsun takımıyız. İlk hedefimiz ilimizde bulunan genç yeteneklere fırsat vererek uzun soluklu çalışmalar ile liglerde var olacak bir yapı oluşturmak" dedi. Zorlu Koleji Spor Kulübü Genel Menajeri Cantuğ Keskindemir, Samsun ekibinde imzaların devam edeceğini ifade etti. Baş Antrenör Hasan Yaşar, Ağustos ayında çalışmalara başlayacaklarını dile getirdi. İmza töreni sonrası konuşan başarılı sporcular ise "Yuvamızda kaldığımız için çok mutluyuz. Kulübümüzün başarısı ve kendimizi geliştirmek adına kulübümüzde kaldığımız için çok heyecanlıyız" diye konuştular.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde vatandaşlar bozuk yollar için isyan ediyor

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde vatandaşlar bozuk yollar için isyan ediyor