Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Yeşilyurt, sağanak yağmurlarda sel felaketi ile karşı karşıya kalan sanayi esnafını ziyaret etti.
Canik ilçesinde ki Gülsan Sanayi Sitesi esnafı ile biraraya gelen Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yeşilyurt, "Canik ilçemizde ve sanayi bölgesindeki alt yapı sorunlarının, işletmelerin günlük faaliyetlerini olumsuz etkilediğini birkez daha gördük. Samsun ekonomisine çok önemli katkısı olan sanayi esnafımızın tüm sorunlarını çözeceğimizi taahhüt ediyorum. Yerel yönetimlerin esnafa daha yakın olarak, başta fiziki alan ihtiyaçları olmak üzete nitelikli personel ihtiyacını karşılamak için belediye ve esnaf el ele vereceğiz. Bütünlükçü bir yaklaşımla şehrimizin tüm sorunlarını eş zamanlı olarak çözmek için şehrimizin tüm paydaşlarını harekete geçireceğiz. Hemşehrilerimizin desteğiyle daha güçlü bir Samsun için yola çıktık" dedi.
Gelecek Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Yeşilyurt, gerçekleştirdiği ziyarette sanayi esnafının kendisine ilettiği sorunları da dinleyerek, göreve gelmeleri halinde sanayi esnafının sorunlarını çözüme kavuşturacaklarını söyledi.