Samsun'da Büyükşehir Belediyesi'nde Yusuf Ziya Yılmaz dönemi mi yoksa Mustafa Demir dönemi mi daha başarılı anketi yapan HBS Araştırma Şirketi sonuçları yayımladı.
Samsun'da iki bin seçmen ile Kasım ayında anket yapan HBS Araştırma Şirketi, ankete katılanlara 'Size göre hangi dönem daha başarılı? sorusunu yöneltti. Ankete katılan iki bin kişiden yüzde 68.3'ü Samsun Büyükşehir Belediyesinde Yusuf Ziya Yılmaz dönemini daha başarılı bulurken, yüzde 13.6'lık oranda Mustafa Demir dönemini başarılı buldu.
Aslında ikiside bir Muzaffer önder olmaz
Samsunu #SAMSUN yapan yusuf ziya yılmazdır m.demir ne yapmış bu memleket için
Samsun'a bir komünist başkan gerekli,gerisi hikaye..yani hava civa
mustafa demir ???? sıfır kapasite
Yusuf Ziya yılmaz
Onca para harcandı, çiftlik Caddesi trafiğe kapandı, güzelleşti, marka oldu. Sonra bu adam geldi. Oradaki esnafın sözünü milletten üstün tuttu ve vergilerimizi yaktı, haysiyetsiz adam. Haram olsun. İlçe minibüslerini tekrar şehir içine getirdi. Halbuki ne büyük mücadele verilmişti onları oradan kaldırmak için.
Haşim meydan Sen nerede oturuyorsun Çiftlik caddesi ile bağlantın nedir. Cadde açıldıktan sonra esnaf kendine geldi. İş yapmaya basladı Cadde trafiğe kapalıyken çiftlikte bir sürü dükkan kapanmıştı bilmeden atmayın. Cadde trafiğe kapandığında milletin kedi köpek gezdirme kaykay yapma yeri olmuştu. Ne olduğu belli olmayan bazı tiplerde Çiftlik caddesi'ndeydi insanlar akşam olunca ailesiyle yürümeye korkuyordu.
Mustafa başkan ada samsun köylerini gördü kıyı köşe kalmıştı yoksa köylerde başkan gördü hizmet gördü millet ömrü özün olsun inşallah
2side aynı bana göre yazık samsunumuza ve bize bu günlere kolay gelmemiştik..fakat harcadılar..ümitlerimizi.. Halit bey aday olsun beşki kazanırız dicem
samsunun en iyi olduğu yusuf ziya dönemi tabiki !!!mustafa demir fiyasko dönemidir net!
yusuf ziya aday olursa kazanır