Samsun'da Atakum Belediyesi 31 Mart 2024 yerel seçim sonuçları. Atakum Belediyesi için yapılan yerel seçimde kim önde? Atakum Belediyesi Başkanlık seçimini hangi parti kazandı? İşte detaylar.
Samsun'da 31 Mart Pazar günü Atakum Belediyesi Başkanını belirlemek için seçim yapıldı. Atakum Belediyesi 31 Mart yerel seçim sonuçları. Atakum Belediye Başkanlığı seçimini CHP'li Serhat Türkel mi, AK Partili Özlem Maraş mı, İYİ Partili Adem Bektaş mı kazandı.Samsun'da Atakum Belediye Başkanlığı için 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşen yerel seçimde, adayların oy oranları belli olmaya başladı. Atakum Belediye Başkanlığı seçimi anlık oy oranları. Atakum Belediyesi seçimlerinde gelen ilk veriler aşağıdaki şekilde. Oy oranları açılan sandık yüzdesi artış gösterdikçe değişkenlik gösterecektir. Oy oranları anlık güncellenmektedir.![](https://www.samsunkenthaber.com.tr/images/files/2024/04/660a972baf3d6.jpg)
adem bektaş parti değiştirerek siyaset hayatı bitmiş oldu