30 Kasım 2021 Salı

ECRİN BEBEĞİN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ ŞOKE EDEN FUHUŞ SUÇLAMALARINI MÜGE ANLI AÇIKLADI

Ecrin bebeğin ölümü ile ilgili şoke eden fuhuş suçlamalarını Müge Anlı açıkladı

Müge Anlı, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde öldürülen 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın olayı ile ilgili gözaltına alınan üvey baba Deniz Kurnaz, üvey amca Özkan Kurnaz ile ilgili şoke eden suçlamaları açıkladı.

24 Haziran 2020 Çarşamba 11:49 ASAYİŞ

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Ecrin Kurnaz bebeğin öldürülmesi olayında fuhuş, fuhuşa teşvik ve fuhuş çetesi lideri olarak talihsiz bebeğin annesinin eşi olan, Deniz Kurnaz'ın gösterilmesi şoke etkisi yarattı.


Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 13 ay önce öldürülen 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz bebeğin olayı ile ilgili gözaltına alınanlardan kan donduran itiraflar geldi.

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz bebeğin öldürülmesi olayında  gözaltına alınan 6 kişi ile ilgili son gelişmeler..

Vezirköprü ilçesinde 2019 yılında önce kayıp olan ve daha sonra öldürülmüş ihtimali üzerinde durularak aranan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz bebeğin, parçalanmış cesedi bulunmuştu. Vezirköprü Başsavcılığı Ecrin bebek dosyasını 13 ay sonra yeniden açarken, bebeğin ölümü ile ilgili 6 kişi dün gözaltına alınmıştı.

MÜGE ANLI ŞOK SUÇLAMALARI AÇIKLADI
Müge Anlı'nın programında sık sık gündeme gelen Ecrin bebek olayı ile ilgili bugün de yeni gelişmeler ortaya çıktı. Müge Anlı, Ecrin Kurnaz bebeğin ölümü ile ilgili gözaltına alınanlara yöneltilen kan donduran suçlamaları açıkladı. (SamsunKentHaber)

BEBEĞİN ÜVEY BABASI ANNEYE FUHUŞ YAPTIRIYORMUŞ
Müge Anlı bugün ki yayınında Ecrin bebeğin annesi Sevcan Kurnaz'ın serbest bırakıldığını ve annenin kendisini eşi Deniz Kurnaz'ın fuhuşa zorladığını itiraf ettiğini, 1.5 yaşındaki bebeğin ölümü ile ilgili ise babaanne ve amca Özkan Kurnaz'ı suçladığını söyledi.

Ecrin bebeğin ölümü ile ilgili yapılan teknik takipte, bebeğin annesi Sevcan Kurnaz'ın eşi Deniz Kurnaz'ın fuhuş çetesi lideri olmakla suçlandığını söyleyen Müge Anlı, cinayetle ilgili ise Özkan Kurnaz ile babaannenin halen gözaltında olduklarını belirtti. Ecrin bebeğin ölümü ile ilgili dede Nuri Kurnaz'ın olay günü Vezirköprü ilçesinde olmadığını söyleyen Müge Anlı, dede Nuri Anlı'nın serbest bırakıldığını kaydetti.

Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da yapılan hastane, yol, baraj, köprü, plaj, yurt yatırımları açıklandı

Samsun'da yapılan hastane, yol, baraj, köprü, plaj, yurt yatırımları açıklandı