04 Aralık 2020 Cuma

MÜGE ANLI ECRİN BEBEĞİN KATİLİNE İKİ AYAKLI ŞEYTAN DEDİ RAHMİ ÖZKAN 'ALLAH BELANIZI VERSİN'

Müge Anlı Ecrin bebeğin katiline iki ayaklı şeytan dedi Rahmi Özkan 'Allah belanızı versin'

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 22 gün sonra cesedi bulunan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz olayında Müge Anlı, minik bebeğin katiline "İki ayaklı şeytan" derken, Rahmi Özkan ise "Allah belanızı versin" diyerek tepki gösterdi.

28 Mayıs 2019 Salı 11:49 ASAYİŞ

Müge Anlı'da bugün Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın cesedinin bulunması ile ilgili son dakika bilgileri yayınlandı.


Müge Anlı, Ecrin Kurnaz'ın cesedinin 22 gün sonra ormanlık bir alanda bulunduğunu ekranlara taşırken, katil veya katillere ise "İki ayaklı şeytanlar" diyerek tepki gösterdi. Müge Anlı'nın programında Rahmi Özkan'da Vezirköprü ilçesinde cesedi bulunan 1.5 yaşındaki Ecrin bebeğin katiline "Allah belanızı versin" dedikten sonra "Tüü sizin suratınıza" diyerek tepki gösterdi.

Ecrin Kurnaz'ın cesedinin bulunduğu yerden görüntüleri de ekranlara taşıyan Müge Anlı, minik bebeğin ölümü ile ilgili birden fazla katilden şüphelendiğini de söyledi. Ecrin Kurnaz'ın annesi de Ecrin bebeğin cesedinin amcası Özkan'ın İstanbul'dan Vezirköprü ilçesine döndükten sonra bulunduğunu belirterek, bebeğin ölümü ile ilgili amca Özkan'dan şüphelendiğini söyledi.

Müge Anlı, kayıp bebek Ecrin Kurnaz'ın cesedinin bulunduğu ormanlık alanda elbise ve ayakkabısının bulunduğunu, ancak ayakkabının olay yerine yeni bırakılmış kadar temiz ve yıpranmamış olduğuna dikkati çekti. Müge Anlı, Ecrin bebeğin ölümü ile ilgili şüpheleri üzerine toplayan amca Özkan'ı ATV stüdyolarında sorduğu sorularla köşeye sıkıştırmaya çalışırken, amca Özkan, Ecrin bebeğin ölümü ile ilgili evlerine 6 kilometre uzaklıkta bulunan yerleşim yerinde yaşayan bir akıl hastasının bebeği kaçırıp öldürmüş olabileceğini gündeme getirdi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vezirköprü'de kaybolan Ecrin Kurnaz'ın cesedinin yanında ayakkabı ve elbisesi bulundu

Samsun Vezirköprü'de kaybolan Ecrin Kurnaz'ın cesedinin yanında ayakkabı ve elbisesi bulundu