27 Mayıs 2020 Çarşamba

SAMSUN BAFRA'DA EMEKLİ POLİSİN ÖZ OĞLUNU SİLAHLA VURARAK ÖLDÜRDÜĞÜ YÖNÜNDEKİ OLAYDA FLAŞ GELİŞME

Samsun Bafra'da emekli polisin öz oğlunu silahla vurarak öldürdüğü yönündeki olayda flaş gelişme

Samsun'un Bafra ilçesinde emekli bir polisin öz oğlunu silahla vurarak öldürdüğü yönündeki olayla ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

06 Nisan 2019 Cumartesi 14:30 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesinde emekli bir polisin öz oğlunu öldürdüğü iddiası ile gündeme gelen olayda, cinayeti kardeşin işlediği ortaya çıktı.


Samsun'un Bafra ilçesine bağlı  İshaklı Mahallesine bağlı Huzur Sokakta yaşanan olayda, Mert A'nın (25), babası emekli polis Ahmet A. tarafından beylik tabancasıyla vurularak öldürüldüğü gündeme gelmişti. Öz oğlunu öldürdüğü gerekçesi ile emniyete götürülen emekli polis Ahmet A., 25 yaşındaki oğlu Mert A.'yı kendisinin değil, 19 yaşındaki küçük oğlu Enes Talha A.'nın vurduğunu söyledi.

Baba Ahmet A.'nın emniyette verdiği bu ifade sonrası, Enes Talha A. ağabeyi Mert A.'yı öldürmekten gözaltına alındı. Olayla ilgili edinilen bilgiye göre, kardeşler arasında evde çıkan kavga sonrası, 19 yaşındaki Enes Talha A'nın babasının silahını alarak ağabeyi Mert A.'yı vurduğu öğrenildi.

Bafra ilçesinde öz oğlunu silahla vurarak öldürdüğü gündeme gelen baba Ahmet A. ise ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Ağabeyi Mert A.'yı öldürmekten gözaltına alınan 19 yaşındaki Enes A'nın ise ifadesinde, ağabeyi ile aralarında sürekli tartışma çıktığını, bu nedenle ağabeyini vurduğunu söylediği öğrenildi.

Öte yandan Samsun'un Bafra ilçesinde bMert A.'nın silahla vurularak öldürülmesi olayı ile ilgili gözaltına alınan kardeşi ile baba, adli kontrolle serbest bırakıldı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun İl Seçim Kurulu, Atakum ile ilgili kararını verdi! Atakum'da tüm oylar yeniden sayılacak

Samsun İl Seçim Kurulu, Atakum ile ilgili kararını verdi! Atakum'da tüm oylar yeniden sayılacak