05 Ağustos 2021 Perşembe

SAMSUN'DA UYUŞTURUCUDAN ÖLEN GENCİN OLAYINDA 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI 1 KİŞİ TUTUKLANDI

Samsun'da uyuşturucudan ölen gencin olayında 3 kişi gözaltına alındı 1 kişi tutuklandı

Samsun'da yüksek dozda uyuşturucudan ölen Hacı Ali Bahar isimli gencin cenazesinde 'Uyuşturucu kullanma, uyuşturucu satma' pankartı taşıyan ve uyuşturucu satıcı olduğu gündeme gelen bir kişi uyuşturucu ile yakalanırken, Hacı ali Bahar'ın ölümü ile ilgili ise 1 kişi tutuklandı.

26 Temmuz 2019 Cuma 15:54 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesi Reşadiye mahallesinde önceki gün metruk bir binada cesedi bulunan 24 yaşındaki Hacı ali Bahar'ın ölümü ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 3 kişiden biri tutuklandı.


İlkadım İlçesi Reşadiye mahallesinde geçtiğimiz günlerde yüksek dozda uyuşturu nedeni ile hayatını kaybettiği gündeme gelen Hacı ali Bahar'ın cenazesinde mahalle sakinlerieylem yaparak 'Uyuşturucu Kullanma, Uyuşturucu Satma, Mahallene sahip çık' yazılı pankartlar taşıyarak uyuşturucuya tepki göstermişti. O pankartları taşıyanlar arasında uyuşturucu satıcılarının da olduğu bilgisini alan emniyet yetkilileri, olayla ilgili başlattıkları soruşturmada şüphelileri takibe aldı. Hacı Ali Bahar'ın cenazesinde 'Uyuşturucu Satma, Uyuşturucu Kullanma' yazılı pankartı taşıyanlardan ve uyuşturucu satıcı olduğu gündeme gelen bir şahıs polisler tarafından uyuşturucu ile yakalandı. Uyuşturucudan ölen Hacı Ali Bahar'ın ölümü ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında cenazede pankart açan ve uyuşturucu ile yakalanan şahıs ile birlikte bir kişi savcılık tarafından serbest bırakılırken, olayla ilgili gözaltına alınanlardan S.A.C ise tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un İlkadım ilçesi uyuşturucuda en riskli 15 yerleşim birimi arasında

Samsun'un İlkadım ilçesi uyuşturucuda en riskli 15 yerleşim birimi arasında