08 Ağustos 2020 Cumartesi

SAMSUN'DA KPSS SINAVI İÇİN YANLIŞ OKULA GİDEN ADAYLAR SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Samsun'da KPSS sınavı için yanlış okula giden adaylar sinir krizi geçirdi

Samsun'da KPSS sınavı için yanlış okula giden adaylar sınava alınmayınca sinir krizleri geçirdi. Samsun'da KPSS sınavı için isim benzerliği bulunan okullar, adayların yanlış sınav yerlerine gitmesine neden oldu.

22 Temmuz 2018 Pazar 18:00 EĞİTİM

Samsun'da KPSS sınavı için sınav giriş evrakında bulunan 19 Mayıs ilçesinde ki 19 Mayıs Anadolu Lisesi yerine İlkadım ilçesinde bulunan 19 Mayıs Anadolu Lisesine giden adaylar yanlış okula geldiklerini öğrenince büyük bir şok yaşadı.


KPSS sınavı için Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde bulunan 19 Mayıs Anadolu Lisesine gitmeleri gereken adaylar, sınav için İlkadım ilçesinde bulunan aynı isimli okula gitti. Burada sınav görevlileri, KPSS sınavı için okula gelen adaylara, yanlış okula geldikleri bilgisini verdi.Yanlış okula geldiklerini öğrenen adaylar, İlkadım ilçesi 19 Mayıs Anadolu Lisesi okulunun bahçesinde sinir krizleri geçirdi. Bazı adaylar velilerinin araçlarına binerek 19 Mayıs ilçesine hareket ederek sınava yetişmeye çalıştı. Samsun'da KPSS sınavı için yanlış okula giden ve sınava giremeyen adaylar arasında Samsun'un Canik İlçe eski Milli Eğitim Müdürü Haluk Melekoğlu'nun kızı da yer aldı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun-Geyikkoşan sahilinde denize giren adam boğulmak üzereyken kurtarıldı

Samsun-Geyikkoşan sahilinde denize giren adam boğulmak üzereyken kurtarıldı