28 Ocak 2022 Cuma

AFRİN OPERASYONUNDA İSTİKAMET NERESİ SORUSUNA 'KIZIL ELMA' CEVABI VEREN O ASKER SAMSUNLU ÇIKTI

Afrin operasyonunda istikamet neresi sorusuna 'Kızıl Elma' cevabı veren o asker Samsunlu çıktı

Afrin operasyonunda 'İstikamet Neresi' sorusuna "Kızıl Elma" yanıtını vererek tüm Türkiye'nin gündemine oturan o asker, Samsun doğumlu çıktı.

22 Ocak 2018 Pazartesi 13:00 GÜNCEL

Afrin operasyonuna katılarak söylediği sözlerle tüm Türkiye'yi duygulandıran Mehmetçik, Samsun'un Vezirköprü ilçesi doğumlu çıktı. 


Zeytin Dalı harekatı olarak başlatılan Afrin operasyonunu görüntüleyen A Haber Yurt Haber Müdürü Kerim Ulak bir askerle röportaj yaptı. 

O röportaj sırasında Kerim Ulak’ın sorularını tank üzerinde cevaplayan bir askerin kayıtlara geçen sözleri tüm ülkeyi duygulandırdı.  A Haber Yurt Haber Müdürü Kerim Ulak'ın "İstikamet neresi" sorusuna "Kızıl Elma" yanıtını veren asker, "Aileni bir mesaj gönder" sorusuna ise "Beklemesinler" yanıtını vermişti. Sözleri ile tüm Türkiye'ye duygulandıran o askerin Samsun'un Vezirköprü ilçesi doğumlu Mehmet Kuzu olduğu öğrenildi. 

A Haber Yurt Haber Müdürü Kerim Ulak'ın 'Türkiye’ye bir mesajın var mı?’ sorusuna ise  "Bu vatanı kimse bölemez’ şeklinde cevap veren Samsunlu asker Mehmet Kuzu, söylediği sözlerle biran da Türkiye'nin gündemine oturdu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Turan Çimen

23 Ocak 2018 Salı 07:09

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Havza'da maç öncesi Afrin operasyonuna katılan askerler için dua edildi

Samsun Havza'da maç öncesi Afrin operasyonuna katılan askerler için dua edildi