23 Ocak 2020 Perşembe

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ORHAN KIRCALI: KAVAK SAMSUN'UN EN GÖZDE İLÇESİ OLACAK

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: Kavak Samsun'un en gözde ilçesi olacak

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 31 Mart yerel seçimlerinde ikinci kez Kavak Belediye Başkanı seçilen İbrahim Sarıcaoğlu'nu ziyaret ederek, "Kavak aldığı yatırımlarla Samsun'un en gözde ilçesi olacak" dedi.

19 Nisan 2019 Cuma 15:37 GÜNCEL

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Kavak ilçesinde belediye başkanı olan İbrahim Sarıcaoğlu ile ilçeye hizmetlerin hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.


AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti Kavak ilçe Başkanı Osman Atlı, MHP İlçe Başkanı Cahit Kamber, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları ile Belediye Meclis Üyelerinde katıldığı ziyarette konuşan Kırcalı, “ Kavak aldığı yatırımlarla çehresini değiştiriyor” diye konuştu.

Samsun'un Kavak  ilçesinde ikinci kez göreve gelen Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun hizmetlerine hız kesmeden devam edeceğini belirten milletvekili Orhan Kırcalı,  “İnsanlara fiziki ve sosyal olarak dokunan yerel yönetimler bu yönleri ile çok farklı özelliğe sahip. Bu bakımdan da Belediye Başkanlığı çok önemli bir görev. Kavak’ta da başkanımız hizmetlerine hızlı bir şekilde devam edecek ve kendi rekorunu kıracaktır. Bizlerde Başkanımızın yanında olarak bu güzel ilçemize gelecek yatırımların her zaman destekçisi olacağız. AK Belediyecilik ile son beş yılda hızlı bir gelişim içine giren Kavak gelecekte de Samsun’un en gözde ilçesi olacaktır” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’da tüm enerjilerini ilçenin kalkınması ve daha fazla hizmet alması için harcayacaklarını söyledi. 

Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu ise Orhan Kırcalı'nın ziyaretinde şöyle konuştu

“Bu dönemimizde Belediye Meclis Üyelerimiz ile ilçemizin yararına olacak tüm çalışmalara birlikte omuz verecek, yararına olmayacak tüm işlere de hep birlikte hayır diyeceğiz.  Geçmişte olduğu gibi bu dönemde de Kavak’ta güzel ve uyum içinde bir çalışma dönemi geçireceğiz. Şimdi yeni projelerimize start verdik. Yeni Hastanemizin ihalesi yapıldı. Küçük Sanayi Sitemizin çalışmalarına başlıyoruz Halkımıza söz verdiğimiz 41 projemizi seri bir biçimde hayata geçireceğiz. İlçemizin sorunlarını biliyoruz. Çözümü de bizde “

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesinde İlhan Bayram Genel Sekreterlik görevine başladı

Samsun Büyükşehir Belediyesinde İlhan Bayram Genel Sekreterlik görevine başladı