24 Temmuz 2021 Cumartesi

ATAKUM BELEDİYESİNİN DÜZENLEYECEĞİ KİTAP FUARINA 50 YAZAR KATILACAK

Atakum Belediyesinin düzenleyeceği Kitap Fuarına 50 yazar katılacak

Samsun'da Atakum Belediyesi, 6-15 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Kitap Fuarına Hulki Cevizoğlu, İhsan Eliaçık, Sinan Meydan gibi birbirinden önemli 50 yazar katılacak.

22 Kasım 2019 Cuma 15:50 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi tarafından 6-15 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek Kitap Fuarı birbirinden önemli yazarları buluşturacak.


Atakum Belediyesi, 6-15 Aralık 2019 tarihleri arasında bu yıl ilki gerçekleşecek Atakum Kitap Fuarı ile kitapseverlerle buluşacak. Önemli yazarları ağırlayacak ve kitap aşkını dalga dalga yayacak fuarda, onlarca yayıncı ve marka da Atakumlulara fuara özel indirimler sunacak

Atakum Belediyesi, bu yıl ilki gerçekleşecek olan Atakum Kitap Fuarı'nın kapılarını açmaya hazırlanıyor. 6-15 Aralık 2019 tarihlerinde Atakum Kent Meydanı'nda kitapseverleri ağırlayacak olan fuar, aynı zamanda 50 yazar, 40 yayıncı ve 100 markayı da Atakumlularla buluşturacak. Fuar, 9 gün boyunca 10:00-21:00 saatleri arasında ziyaretçilerine açık olacak.

YAZARLAR GEÇİDİ
Aynı zamanda imza günleri ve söyleşilerin de yer alacağı fuarda, kitapseverler takip ettikleri yazarlarla da bir araya gelecek. 

Türkiye'nin önemli yazarlarının Atakumlularla buluşacağı fuarda, İhsan Eliaçık, Hulki Cevizoğlu, Sinan Meydan, Bekir Öztürk, Sinan Yağmur, Vehbi Vakkasoğlu, İsmail Tokalak, Reyhan Erdoğan, Ahmet Eroğlu, İsmail Tezgel, Murat Ali Bilkay, Osman Ünal, Hanife Uzun, Halime Özoğlu Temel, Ufuk Tufan, Cemil Kılıç gibi toplamda 50 yazar yer alacak. Zengin kitap içeriğinin kitapseverlerle buluşacağı fuarda, 40 yayıncı ve 100 marka da fuara özel indirimlerle de Atakumlulara sürprizler yapacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hızlı Tren Samsun'da hangi ilçe ve mahallerden geçecek belli oldu

Hızlı Tren Samsun'da hangi ilçe ve mahallerden geçecek belli oldu