17 Haziran 2021 Perşembe

AYKUT ÇEPNİ SAMSUN DÜĞÜN SALONLARI VE ORGANİZASYON İŞLETMECİLERİ DERNEĞİ BAŞKANI OLDU

Aykut Çepni Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon İşletmecileri Derneği Başkanı oldu

Samsun'da kurulan Düğün Salonları ve Organizasyon İşletmecileri Derneği Başkanlığına yapılan kongre ile Aykut Çepni seçildi.

19 Haziran 2019 Çarşamba 14:52 GÜNCEL

Samsun'da kurulan Düğün Salonları ve Organizasyon İşletmecileri Derneği ilk genel kurulunu yaptı.


Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon İşletmecileri Derneği Başkanlığına aynı zamanda İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi olan Aykut Çepni seçilirken derneğin yönetim kurulunda ise Hasan Deniz Güngörmüş, Cihan Semizoğlu, Savaş Gömeç ve Kurtuluş Altun yer aldı.

Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon İşletmecileri Derneği Başkanı Aykut Çepni, derneğin kuruluş amacının sektör temsilcilerini ve bu sektöre hizmet eden çalışanların haklarına yardımcı olmak ve sektör ile ilgili meslek dallarında merdiven altı işletmelere ise göz yummamak olarak açıkladı.

Dernek Başkanı Aykut Çepni, "Bu işi meslek edinmeyenler, bu işleri kaçak olarak yapıyor. Bakıyorsunuz, ruhsatı olmayan 5 tane sandalye atan kafeler ve benzeri yerler düğün yada organizasyon işi yapıyor. Bunların ruhsatı yok.  Bizler vergilerimizi veriyoruz. Vergisini veren üyelerimizin haklarını korumak ve bu işi  profesyonel olarak yapılmasını sağlamak için derneğimizi kurduk. Belediyelerinde tesisleri var, ancak düğünleri ne kadara verdikleri belli değil. Biz üyelerimizin haklarını koruyacağız. Hizmet etmek için yola çıktık "diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da meclis salonunda boğaz sıkılan vatandaş meclis üyesinden şikayetçi oldu

Samsun'da meclis salonunda boğaz sıkılan vatandaş meclis üyesinden şikayetçi oldu