29 Kasım 2020 Pazar

CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI KIZILCAHAMAM KAMPINDA BAKANLARLA BİR ARAYA GELDİ

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı Kızılcahamam kampında bakanlarla bir araya geldi

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti'nin Kızılcahamam kampında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile bir araya geldiğini açıkladı.

28 Nisan 2019 Pazar 20:39 GÜNCEL

Samsun'un Canik İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti'nin Kızılcahamam'da düzenlediği İstişare Kampında bakanlarla bir araya geldi.


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Kızılcahamam'da gerçekleştirilen 28. Değerlendirme ve İstişare Kampı'na Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı da katıldı. 

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, MYK, MKYK üyeleri, il başkanları, milletvekilleri ve belediye başkanlarının tam kadro katıldığı kampta Samsun milletvekilleri ve belediye başkanları ile biraraya gelirken, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile de bir araya geldi.

BAKANLARLA BİR ARAYA GELDİ
Kampı değerlendiren Başkan Sandıkçı, "Son derece verimli ve yararlı bir kamp oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da yer aldığı kampta üç gün boyunca hem değerli bakanlarımız hem de milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımız ile görüşme imkanımız oldu. AK Parti Genel Başkanvekilimiz sayın Numan Kurtulmuş, İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanımız sayın Berat Albayrak ile biraraya geldik. Bizler sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki AK Parti'mizin vizyon ve misyonuna uygun olarak ilçemize hizmet etme gayesindeyiz. İnşallah birlikte güzel işler başaracağız" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Samsunku

28 Nisan 2019 Pazar 21:04

Komedi bunlar erdoğan tok un ekibi çok yapardı bu tarz haberleri

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da en fazla oy alan iki belediye başkanına ödül verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da en fazla oy alan iki belediye başkanına ödül verdi