09 Temmuz 2020 Perşembe

CUMHUR İTTİFAKININ ADAYI MUSTAFA DEMİR, SAMSUN İNTERNET GAZETECİLERİ CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

Cumhur ittifakının adayı Mustafa Demir, Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyetini ziyaret etti

Cumhur İttifakının Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Demir, Samsun’da internet gazeteciliğinin çok güçlü olduğunu söyledi.

30 Ocak 2019 Çarşamba 19:14 GÜNCEL

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti’ni ziyaret etti. 


AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti’ni ziyaret etti. 

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Demir, internet gazeteciliğinin önemine vurgu yaptı.

BÜYÜK İVME KAZANDI
İnternet Gazeteciliği Yasası’nın çıkmasını desteklediklerini belirten Demir, “Çağımız, teknoloji çağı. Artık bir tıkla tüm dünyaya ulaşabiliyoruz. İşte burada da internet gazeteciğinin önemi devreye giriyor. İnternet Gazeteciliği Yasası’nın çıkmasını destekliyoruz. Sektörünüzle ilgili çok ciddi yasal düzenlemeler yapılacak. Çağ, internet çağı olduğu için internet gazeteciliği de çok büyük bir ivme kazandı” dedi.

ÇOK GÜÇLÜSÜNÜZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Demir, “Bu ziyareti gerçekleştirmem ve sizleri bir arada görmem çok iyi oldu. Sizlerle uzun süreler bir arada çalıştık. Samsun basını çok güçlü bir basın. Bu güç çoğu ilde hala yok. İnternet gazeteciliğinde şehir olarak çok büyük yol kat ettiniz. Birçok insana ekmek kapısı açtınız. Bu birliktelikle çok daha iyi işlere imza atacağınıza eminiz. Siz işinizi iyi yapan gazeteciler olarak çok avantajlısınız” diye konuştu.

BİRLİKTELİĞE TEBRİK
AKParti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ise İnternet Gazetecileri Cemiyeti’nin çalışmalarını takdir ettiğini belirterek, birliktelikten dolayı gazetecileri tebrik etti. 

TEŞEKKÜRLER
Aksu ve Demir’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Öksüzoğlu ise, cemiyet çalışmaları hakkında bilgi verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Ülke bekası için kırgınlıkları kızgınlıkları bir kenara bırakacağız

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Ülke bekası için kırgınlıkları kızgınlıkları bir kenara bırakacağız