25 Eylül 2021 Cumartesi

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE PARTİ LİDERLERİ 19 MAYIS'IN 100. YILI İÇİN SAMSUN'A GELDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri 19 Mayıs'ın 100. yılı için Samsun'a geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte 19 Mayıs'ın 100. yılı için Samsun'da düzenlenen devlet törenlerine CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli, BBP Lideri Mustafa Destici, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlukatıldı.

19 Mayıs 2019 Pazar 15:15 GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli, BBP Lideri Mustafa Destici, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu 19 Mayıs'ın 100. yılı için Samsun'da gerçekleştirilen devlet törenlerine geldi.


Samsun'un İlkadım ilçesi Tütün İskelesinde gerçekleşen 19 Mayıs'ın 100. yıl kutlamaları devlet törenlerini çok sayıda vatandaş da Tütün İskelesinde izliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daveti üzerine 19 Mayıs'ın 100. yılı için Samsun'da düzenlenen devlet törenlerine katılan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli, BBP Lideri Mustafa Destici, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu protokol üyeleri ile birlikte alanda etkinlikleri izliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Türk Yıldızları ve Solo Türk 19 Mayıs'ın 100. yılında muhteşem bir gösteri sundu

Samsun'da Türk Yıldızları ve Solo Türk 19 Mayıs'ın 100. yılında muhteşem bir gösteri sundu