04 Aralık 2021 Cumartesi

GALİP ÖZTÜRK, İKİ KAÇAĞIN BATUM SEFASI BAŞLIKLI HABERE AÇIKLAMA YAPTI

Galip Öztürk, İki Kaçağın Batum Sefası başlıklı habere açıklama yaptı

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, gazeteci Fatin Dağıstanlı'nın gerçekleştirdiği canlı yayında Hürriyet Gazetesinin 'İki Kaçağın Batum Sefası' başlıklı haberine açıklama yaptı.

31 Ocak 2021 Pazar 23:41 GÜNCEL

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Hürriyet Gazetesinin 'İki Kaçağın Batum Sefası' başlıklı haberinde yer alan fotoğrafın bir yıl öncesine ait olduğunu ve haberin uydurma olduğunu açıkladı.


Gazeteci Fatin Dağıstanlı'nın You Tube üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayına konuk olan Galip Öztürk, merak edilen sorulara tek tek yanıt verdi. Galip Öztürk'ün avukatı Faik Işık'ın da katıldığı canlı yayında Galip Öztürk, Hürriyet Gazetesinde yer alan 'İki Kaçağın Batum Sefası' başlıklı haberine de açıklama yaptı. 

Galatasaray Kulübüne verdiği prim sözünün ardından Fatih Altaylı'nın hedefi olan Galip Öztürk, Altaylı'nın köşe yazısı yazdığı Hürriyet Gazetesinde dikkat çekici şekilde gündem oldu. Galip Öztürk, Hürriyet Gazetesinin o haberinde yer alan fotoğrafın bir yıl öncesine ait olduğunu belirterek, "Uydurulmuş bir haber. Orası kebapçı doğru. 5 milyon euroyu yönettiği iddia edilen bu arkadaşın Türkiye'den gelen cezası hesabına gönderilen 10 bin liradan ibaret. Onlarca kişi ile fotoğraf çekiniyorum yüzde 90'nını tanımıyorum. Bu fotoğrafı savunmak istemiyorum, bu çocuğun restoranında yemek yedim. Benim fotoğrafım herkes de olabilir" dedi.

Galip Öztürk'ün avukatı Faik Işık'da haberde yer alan fotoğrafın bir yıl bekletilip yeniymiş gibi sunulmasını eleştirerek, "Utanın" diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Galip Öztürk'den flaş açıklama! Suçlu bulunursam servetimi Kızılay'a bağışlarım

Galip Öztürk'den flaş açıklama! Suçlu bulunursam servetimi Kızılay'a bağışlarım