29 Şubat 2020 Cumartesi

HASAN TOGAR TEKKEKÖY HALKINA SEÇİM SONRASI 5 KAT HİZMET SÖZÜ VERDİ

Hasan Togar Tekkeköy halkına seçim sonrası 5 kat hizmet sözü verdi

Samsun'da Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Beş yılda yapmış olduğumuz projelerin, çalışmaların, hizmetlerin beş katını önümüzdeki dönemde yapacağız" dedi.

22 Şubat 2019 Cuma 17:11 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Hasan Togar, Şabanoğlu mahallesinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi önünde vatandaşlara seslendi, 31 Mart yerel seçimleri sonrası için Tekkeköy'e 5 kat hizmet sözü verdi.


Samsun'un Tekkeköy ilçesi Şabanoğlu Mahallesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan coşkulu kalabalığa seslenen Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, “Her mahallemizde böyle büyük sürprizlerle karşılaşmak bizlere güç ve kuvvet veriyor. Karanlığa, yağan yağmura ve soğuğa rağmen bu akşam bu muhteşem görüntüyü oluşturan bu kutlu mücadeleye gönül veren, yediden yetmişe herkesin önünde saygıyla eğiliyorum hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Bu üstlendiğimiz görev ateşten bir gömlek, vebali olan bir gömlek. Cenabı Allah herkese böyle bir görevi nasip etmez. Bunun sorumluluğunu bunun yükünü çok iyi biliyoruz” şeklinde konuştu.

Togar, Kutlukent Bölgemize Önemli Yatırımlar Yaptık
Togar, “Kutlukent bölgemizde özellikle Şabahoğlu Mahallemizde beş yıl içinde önemli çalışmalar yaptık. Asfalt, kilitli taş parke, beton ve diğer yol malzemeleri ile Kutlukent bölgemizde önemli yol çalışmaları ile aydınlatma, alt yapı, doğalgaz, peyzaj ve çevre düzenlemesi çalışmaları yürüttük. Bunların yanında bölgenin tek iki katlı spor kompleksini tamamladık ve önümüzdeki günlerde hizmete açmaya hazırlanıyoruz. Yine Hayneana Hanımlar Konağımızı tamamlayarak hizmete açtık. Ayrıca misafirlerimizi ağırlayıp ailemizle hoş vakit geçirebileceğimiz Saklı Bahçe adında nezih bir sosyal tesisi de buraya kazandırdık. Yeni projelerimizde hazır. İnşallah önümüzdeki süreçte hızımıza hız katarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.Ustalık Dönemimizde Beş Kat Hizmet
Togar konuşmasına şu şekilde devam etti “Bizler artık belediyecilik konusunda uzman olduk. Önümüzdeki beş yıl bu beş yıl içinde yapmış olduğumuzun beş katı hizmet yapacağımıza buradan bir kez daha söz veriyorum. Bu güzel coşkulu kalabalık ile bu vesile ile Şabanoğlu Mahallemizdeki Seçim Koordinasyon Merkezimizin de açılışını yapmış olduk. Hiçbir kuvvetin önümüze engel teşkil edemeyeceğini bu soğuğa ve yağışa rağmen gösteren herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuşmasını tamamladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun OMÜ'de ki tatlı kız Berna Twitter'de Türkiye gündemi oldu

Samsun OMÜ'de ki tatlı kız Berna Twitter'de Türkiye gündemi oldu