26 Mayıs 2020 Salı

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ BAŞKANLIK GÖREVİNE BUGÜN İTİBARİ İLE BAŞLADI

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş başkanlık görevine bugün itibari ile başladı

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanlığını kazanan Necattin Demirtaş için belediye binası önünde devir teslim töreni düzenlendi. İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, başkanlık görevine bugün itibari ile başladı.

04 Nisan 2019 Perşembe 14:16 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi binası önünde 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanlığını kazanan Necattin Demirtaş için devir teslim töreni gerçekleştirildi.


İlkadım Belediyesi hizmet binası önünde gerçekleşen devir teslim törenine İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

31 Mart yerel seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş, devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, "Allah hepinizden razı olsun. 3 aylık seçim maratonunda çok zorlu mücadele ettik.  Bu seçim sürecinde kendisini AK Partili, CHP'li, MHP'li,  İYİ Partili,  Büyük Birlik Partili, Demokrat Partili, Saadet Partili hisseden kardeşlerimizle el ele verdik. Bunun sonucu bu" dedi.

Devir teslim törenine katılanlara şahsi cep numarasını da veren Necattin Demirtaş, "30 senedir ben bu telefonu kullanıyorum. Bundan sonrada kullanacağım. Adaletten asla ayrılmayacağız. Başkan olmamla birlikte bugün siyasi kimliğimi çıkarttım. Oy veren vermeyen, kem gözle bakan bakmayan, herkesin belediye başkanıyız. Ayrıştırmacı değil birleştirici olacağız." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

K.Eşref

04 Nisan 2019 Perşembe 19:42

3 yanlış bir doğru etmez, aksine 1 dogruyu yutar (N.Demirtaş gibi), her ne kadar Genel seçim/yerel secimlerde milletvekili/ belediye basksni çıkarmış olsalar da....

K.Eşref

04 Nisan 2019 Perşembe 14:29

Dogrusu:: IP + CHP + HDP

 mimar

04 Nisan 2019 Perşembe 16:29

hee kardeşim tutmnadı bu ıftıra sen devam et

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu'na tepki gösterdi

Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu'na tepki gösterdi