17 Nisan 2021 Cumartesi

METİN SİNECEK ADNAN KONAŞ'I KISKANÇLIK KRİZİNE SOKTU!

Metin Sinecek Adnan Konaş'ı kıskançlık krizine soktu!

Samsun'da Atakum Esnaf Sanatkar ve Kredi Kefalet Kooperatifinin pandemi döneminde esnaflara hastanelerde yüzde 35'lere varan indirim uygulanacak sağlık kartlarını dağıtması 19 Mayıs Esnaf Odası Başkanı Adnan Konaş'ı kıskançlık krizine soktu.

08 Nisan 2021 Perşembe 18:00 GÜNCEL

Samsun'da esnafların özel hastanelerden indirimli sağlık hizmeti alabilmesi için 8 özel hastane ile anlaşma yapıp, esnaflara da sağlık kartı dağıtan Atakum Esnaf Sanatkar ve Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Metin Sinecek, pandemi döneminde esnaflar için hiç bir şey yapmayan 19 Mayıs Esnaf Odası Başkanı Adnan Konaş'ın hedefi oldu.


19 Mayıs Esnaf Odası Başkanı Adnan Konaş, esnaflara yüzde 35'lere varan indirimlerin uygulanacağı sağlık kartlarını dağıtan Metin Sinecek'i "Şu yapılan sözleşmeleri görelim. Yüzde 35 indirim özel hastaneyle bizde şapka çıkartalım başkana ama lütfen şu imzalanan yüzde 35 sözleşsini imzalı kaşeli facesinden atsın" diyerek hedef aldı.

Öte yandan Adnan Konaş'ın 'Sözleşmeyi görelim' dediği Atakum Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin 8 özel hastane ile yaptığı sağlık sözleşmesi de ortaya çıktı. 


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 12 Nisan'da 1, 2, 3 ve 4'üncü sınıflar uzaktan eğitime geçecek

Samsun'da 12 Nisan'da 1, 2, 3 ve 4'üncü sınıflar uzaktan eğitime geçecek