02 Ağustos 2021 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA SAMSUN İÇİN TÜM GÜN MESAİ YAPTI

Mustafa Demir sokağa çıkma yasağında Samsun için tüm gün mesai yaptı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Korona Virüs nedeniyle Cumartesi günü uygulanan sokağa çıkma yasağında tüm gün mesai yaparak belediye hizmetlerini yerinde inceledi.

02 Mayıs 2020 Cumartesi 22:35 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, sokağa çıkma yasağının olduğu Cumartesi günü Atakum ve Canik ilçelerinde belediye tarafından yürütülen yol yapımı ve asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.


Korona Virüs ile mücadele sürerken Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum ve Canik ilçesinde yol ve asfalt çalışmalarına da sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde hız verdi.

Sokağa çıkma yasağının olduğu Cumartesi günü ilk olarak Atakum ilçesine giden Mustafa Demir, burada SASKİ tarafından alt yapısı tamamlanan Mustafa Kemal Bulvarı ile Büyükkolpınar mahallesinde sürdürülen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Samsun Büyükşehir Başkanı Demir daha sonra yine Atakum ilçesinde İncesu, Yalı ve Taflan mahallelerinde devam eden kaldırım ve yol çalışmalarını da takip ederek incelemelerde bulundu.

Mustafa Demir ardından Canik ilçesinde geçerek burada belediye başkanı İbrahim Sandıkçı ile birlikte beton yol çalışmalarırnı inceledi. Samsun Büyükşehir Başkanı Demir, Canik ilçesi Başalan mahallesinde başlatılan beton yol çalışmasının tamamlandığını Düzardıç mahallesinde ise çalışmaların hızla devam ettiğini açıklayarak, gün boyu süren incelemeleri ile ilgili, "Söz verdiğimiz gibi Samsun için gecemizi gündüzümüze katıyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

mehmet

05 Mayıs 2020 Salı 09:36

yıkama yağlama güzel böyle devam

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tarla sahiplerinin ambulans helikoptere iniş izni vermediği anlar

Samsun'da tarla sahiplerinin ambulans helikoptere iniş izni vermediği anlar