23 Ocak 2021 Cumartesi

MUSTAFA DEMİR'DEN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE HALK GÜNÜ

Mustafa Demir'den Samsun Büyükşehir Belediyesinde Halk Günü

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, belediye binasında halk günü düzenledi, makama gelen vatandaşların dert, sorun ve taleplerini dinledi.

16 Mayıs 2019 Perşembe 17:41 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinde düzenlenen Halk Gününde vatandaşları dinleyen belediye Başkanı Mustafa Demir, "Halkımıza kapımızı da gönlümüzü de açtık" dedi.


Göreve geldiği günden bu yana yoğun ziyaret trafiği yaşayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bu kez de düzenlediği Halk Günü'nde Samsunlularla bir araya geldi. Demir, "Yüreğimizi, gönlümüzü ortaya koyarak çıktığımız yolda en önemli yol göstericimiz Samsunlu hemşehrilerim olacak" dedi.

'BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ'
Büyükşehir Belediyesi makamında ağırladığı 7'den 70'e her kesimden vatandaşı sıcak bir şekilde karşılayan Mustafa Demir, sorunları, talepleri, önerileri dinledi, çözümleri için sorumlu birimleri harekete geçirdi. Mustafa Demir, "Halk Günü'müze katılan vatandaşlarımızla görüş alış verişinde bulunduk, sorunlarını dinledik, çözümleri için gereken talimatları verdik. Halkımızı dinlemeye devam edeceğiz. Biz birlikte güçlü bir aileyiz" dedi.'KAPILARIMIZI DA GÖNLÜMÜZÜ DE AÇTIK'
Herkesin farklı talep ve istekleri bulunduğuna dikkati çeken Başkan Demir, "Bu farklı talep ve sorunları ortak çözümler bularak çözme gayretinde olacağız. Hizmet ve projelerimizi de bunlara göre şekillendireceğiz. Halk Günleri çoğunlukla yol haritamızı belirlediğimiz etkinlikler haline gelecek. Karşılıklı istişare ve ortak akıl ile hareket etmeye azami gayret gösteriyoruz. Büyükşehir Belediyesi'nin kapıları, bizlerin ise gönlü halkımıza daima açık kalacaktır" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve Akşener'i Samsun'daki 19 Mayıs devlet törenine davet etti

Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve Akşener'i Samsun'daki 19 Mayıs devlet törenine davet etti