17 Haziran 2021 Perşembe

PTT ÖNLERİNDE KUYRUK OLMAYACAK! YARDIM PARASI İKAMETGAHLARA GÖTÜRÜLECEK

PTT önlerinde kuyruk olmayacak! Yardım parası ikametgahlara götürülecek

Samsun Valiliği, Korona Virüs nedeniyle ihtiyaç sahiplerine dağıtılan bin liralık yardım parasının PTT dağıtıcıları, bekçiler ve kolluk kuvvetleri tarafından ikametgah adreslerine götürüleceğini açıkladı.

02 Nisan 2020 Perşembe 21:54 GÜNCEL

Samsun Valiliği, PTT önlerinde oluşan uzun kuyruklar sebebi ile sosyal mesafenin korunamaması nedeniyle ihtiyaç sahiplerine dağıtılan bin liralık yardım arasının, alınan karar ile ikametgah adreslerine götürüleceğini duyurdu.


Samsun ve Türkiye genelinde ihtiyaç sahiplerine verilen bin liralık yardım parası nedeniyle PTT şubeleri önlerinde uzun kuyruklar ve izdiham meydana gelmişti. PTT şubeleri önlerinde yardım parası için bekleyen ve Korona Virüs tedbirleri kapsamında korunması gereken sosyal mesafenin oluşan kuyruk ve yığılmalar nedeniyle korunamaması üzerine Cumhurbaşkanlığı duruma müdahale etti.

Samsun Valiliği konuyla ilgili yaptığı duyuruda, İstikrar Kalkanı Paketi Destek programı kapsamında ihtiyaç sahiplerine verilen bin liralık ödemenin 3 Nisan 2020 Cuma gününden itibaren, PTT dağıtıcıları, bekçiler ve kolluk birimleri tarafından ikametgah adreslerine götürüleceği belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Korona Virüs tedbiri! Elektrik ve doğalgaz sayaçları 3 ay okunmayacak

Korona Virüs tedbiri! Elektrik ve doğalgaz sayaçları 3 ay okunmayacak